Гімнастика для схуднення — як правильно змінити фігуру

Більшість людей, охочих розлучитися із зайвою вагою , зазвичай шукає порятунку в різних дієтах. Між тим, медиками давно встановлено, що кращий спосіб зробити корекцію фігури — це рух. Не у всіх є можливість відвідувати спортивні зали та працювати на складних снарядах під керівництвом інструктора. Але виконання спеціальної гімнастики для схуднення, що включає нескладні вправи, доступно практично кожному, включаючи людей з обмеженими фізичними можливостями.

Гімнастика необхідна навіть в тому випадку, якщо програма схуднення спирається на ту або іншу дієту. Фізичні навантаження прекрасно її доповнять і, як не можна краще, будуть сприяти зменшенню кількості підшкірного жиру.

Вранці або ввечері?

Думки фітнес-інструкторів з приводу того, в який час доби краще всього робити гімнастику для схуднення: вранці або ввечері. Прихильники вечірнього «формату» стверджують, що потрібно дати організму прокинутися і увійти в робочий ритм — як раз протягом дня він встигає це зробити.

Але більш популярним є підхід, згідно з яким гімнастика для схуднення проводиться в якості ранкової. Виконання комплексу вправ не забирає багато часу, і укластися зазвичай можна всього в десять-п’ятнадцять хвилин. Дуже важливим критерієм є регулярність. Займатися такою гімнастикою потрібно щодня і системно, інакше бажаного результату можна просто не отримати.

Млявість кишечника і способи її усунення

Більшість нездужань, які відчуває людина, що страждає зайвою вагою, пов’язане з так званою млявістю кишечника. Сюди можна віднести і фізичну слабкість, і часті головні болі, і підвищену стомлюваність. Ці симптоми нерідко виявляють у себе і ті, хто, на перший погляд, не страждає схильністю до ожиріння. Але гімнастика для схуднення універсальна — вона може служити не тільки як міра корекції, але і як захід профілактики. А там, де виникають проблеми з роботою кишечника, одного разу може про себе дати знати і зайва вага. Багато хто з «похудательной» вправ стимулюють роботу м’язів живота, а паралельно з цим відбувається і стимуляція роботи кишечнику.

Ходьба на місці

Виконання традиційного комплексу вправ з прицілом на схуднення зазвичай починається з ходьби на місці. Ніякої особливої складності вона собою не представляє, важливо лише піднімати коліна вище, але без зайвого старанності. Тривалість ходьби може складати всього лише двадцять-тридцять секунд, за цей час можна встигнути зробити кілька кроків.

Контроль дихання при ходьбі на місці відбувається наступним чином: на перші чотири кроки доводиться вдих, на наступні чотири — видих.

Прості рухи

«похудательной» ефектом володіють всі вправи, пов’язані з нахилами корпусу тіла в ту чи іншу сторону, присіданнями, випадами на одну ногу, кругові рухи тазом. Більшість з них виконується з положення стоячи, ноги зазвичай знаходяться в позиції «на ширині плечей». Якщо потрібно зробити випади, відвівши одну ногу в сторону і присідаючи на іншу, то, природно, розставити їх доведеться досить широко.

З положення лежачи можна піднімати зігнуті або прямі ноги, а також качати прес, намагаючись тримати ноги нерухомо і піднімаючи тільки корпус тіла. Кожне з подібних вправ зазвичай виконується в середньому десять-дванадцять разів.

Стрибки і дихальні вправи

У гімнастики для схуднення зазвичай одне з почесних місць відводиться і стрибків на місці. Вони зазвичай виконуються в проміжку між «вертикальної» і «горизонтальної» програмами. Спочатку стрибати потрібно на двох ногах, м’яко приземляючись навшпиньки. Тривалість при цьому може складати всього півхвилини. Потім стільки ж часу варто приділити почерговим стрибків на правій і лівій нозі окремо.

Завершується гімнастика дихальними вправами. З положення стоячи потрібно підняти руки вгору і злегка потягнутися вгору — це буде вдих. Потім корпус тіла опускається в нахилі, розслаблені руки майже торкаються підлоги — так виглядає видих. Повторюються дихальні вправи всього три-чотири рази.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Краса й особиста гігієна. Додайте в закладки постійне посилання.