Фотоомолодження — підвищення регенерації шкіри

Терапія під назвою «фотоомолодження» — це курс процедур, спрямованих на те, щоб позбутися ознак фотостаріння, використовуючи інтенсивний імпульсний світло. Цю техніку використовують як саму по собі, так і в поєднанні з іншими процедурами для шкіри, такими як мікродермабразія і хімічні пілінги.

Фотоомолодження може використовуватися в терапевтичних цілях, коли його застосовують для лікування шкірних захворювань. Воно також може бути чисто косметичною процедурою, коли застосовується для позбавлення від зморшок і додання шкірі пружності. Фотоомолодження діє, стимулюючи утворення нових клітин шкіри, щоб загоювати помірні рани шкірної поверхні, які воно викликає. Інтенсивний імпульсний світло, застосовуваний при процедурах фотоомолодження, найчастіше використовує енергію лазера. У лікуванні різних шкірних проблем під час фотоомолодження модет мінятися сила і довжина хвилі лазера, а також тривалість впливу.

Показання до процедур фотоомолодження

Проблеми зі шкірою, які можуть піддаватися лікуванню Фотоомолодження, включає розацеа, акне і рубці, викликані ними. Ця терапія також може використовуватися для лікування видимих судинних ушкоджень, таких як судинні зірочки, і наслідки сонячної дії, такі як пігментні плями, гіперпігментація і зморшки. Лазерна депіляція також потрапляє під категорію фотоомолодження, а також цю терапію використовують для видалення татуювань, келоїдних рубців і родимих плям.

Як діє

Техніка фотоомолодження використовує промені інтенсивного імпульсного світла видимого спектру. Лазери використовують жовті й зелені світлові промені, а інфрачервоні установки використовують випромінювання, близьке до червоного спектру. Ці світлові промені проникають в шкіру і переважно поглинаються темними шкірними пігментами. Інтенсивні імпульсні промені усувають судинні почервоніння і стимулюють вироблення нового колагену. Це поєднання виробляє помітне омолодження шкіри. Щоб покращити результати від процедури фотоомолодження, перед її проведенням слід видалити мертві клітини шкіри. Це можна зробити як за допомогою дермабразії, так і за допомогою хімічного пілінгу. Киснева терапія також може бути включена в програму Фотоомолодження, щоб прискорити відновлення шкіри, а також стимулювати вироблення нового колагену.

Зазвичай фотоомолоджування вимагає від чотирьох до шести процедур, що займають від 30 хвилин до однієї години. Перерва між процедурами складає один тиждень.

Світлодіодна установка або лазер?

Світлодіодні установки застосовуються в Фотоомолодження недавно. Вони аналогічні лазерам і виробляють той же спектр світла, але меншої сили. Крім того, світлодіодні установки забезпечують більш дбайливе поширення світлових променів по більш широкій смузі довжини хвиль, в той час як лазери поставляють свою енергію у вигляді точкових променів однієї довжини хвиль. Таким чином, світлодіодна установка дозволяє охопити великі ділянки шкіри, і скорочують час впливу.

Безпека фотоомолодження

Терапія фотоомолодження безпечна. Хоча ніяких побічних ефектів досі не було встановлено, проконсультуйтеся з лікарем, якщо ви вагітні, страждаєте на епілепсію або приймаєте стероїди або кортизон.

Не слід проводити процедури фотоомолодження, якщо ви сильно засмагли. Підвищена кількість меланіну у шкірі зменшить ефективність процедури. Крім того, якщо у вас дуже смуглява шкіра, фотоомолодження може не принести значних результатів.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Краса й особиста гігієна. Додайте в закладки постійне посилання.