Форми грудей: головне — незмінність

Красива форма грудей — поняття різний і дуже індивідуальне. Тим не менш, у даний час існує критерій, який може бути застосований для оцінки грудей: груди будь-якої форми і розміру вважається ідеальною, якщо вона при будь-яких рухах тіла зберігають свою форму. Це означає, що головним критерієм красивих грудей є її пружність. Кожна молочна залоза має 15-20 часток, що складаються з сотень виробляють молоко клітин, які в свою чергу групуються в часточки. Між часточками знаходяться сполучнотканинні перегородки.

Область навколо соска називається ареолою. У залозах є жирова і сполучна тканина, яка надає їм форму. Від передньої поверхні тіла молочної залози, проникаючи через жирову клітковину до глибоких шарах шкіри і до ключиці, прямує велике число щільних сполучних тяжей, які є продовженням междолькових перегородок — це куперови зв’язки, що підтримують молочну залозу.

Молочні залози мають дуже тонку і ніжну шкіру, не містять м’язової тканини, розташовані вони на поверхні великого грудного м’яза.

Які бувають форми грудей

Розміри грудей індивідуальні — все залежить від розвитку підшкірно-жирового шару. Форма грудей визначається як підшкірно-жировим шаром, розташованим навколо залізистої тканини, так і станом своєї сполучнотканинної капсули, яка її оточує.

Безпосередньо пов’язані зі статевими залозами, молочні залози після закінчення клімаксу починають зменшуватися в розмірах: залозиста тканина заміщається сполучною і жировою, груди втрачає свою форму.

Найчастіше зустрічаються дві форми молочної залози: напівкуляста і конічна. Крім того, виділяють різновиди цих форм, різновидом полушаровидной є сферична, яблоковідная і дископодібна, конічної — грушовидна і у вигляді баклажана.

Форму грудей можна змінити за допомогою виправлення постави, правильно підібраного бюстгальтера, але якщо необхідні радикальні зміни, то це робиться за допомогою пластичної операції.

Гімнастика і масаж не змінять величину і форму молочної залози, так як в ній немає м’язової тканини. Більш того, фізичні вправи і масаж можуть змінити зовнішній вигляд жінки в негативну сторону, оскільки вони сприяють збільшенню в обсязі грудної м’язи, що не покращує зовнішній вигляд жінки.

Виправлення постави

Правильна постава — це вміння людини тримати прямо своє тіло і голову в різних положеннях без зайвої напруги. Правильна постава характеризується легкою ходою, відведеними назад, злегка опущеними плечима. Груди при цьому злегка видається вперед, живіт втягнутий. Правильна постава не поліпшує форму грудей, але вона виглядає набагато привабливіше. Якщо ж у жінки «кругла» спина, плечі опущені, то це «сховає» навіть дуже красиві груди.

Виправити поставу можна, якщо щодня, до виправлення постави, робити такі вправи:

 • стати спиною до стіни (на ній не повинно бути плінтуса), щільно притискаючись до неї п’ятами, сідницями, лопатками і потилицею і стояти так протягом 10-15 хвилин;
 • покласти на голову плоский предмет (можна книгу) і походити протягом 15-20 хвилин так, щоб утримати ношу на голові.
 • Правильний підбір бюсгальтер

  Правильно вибраний бюстгальтер здатний кардинально змінити форму грудей. Надто тісний бюстгальтер викликає порушення кровообігу, що в свою чергу може викликати різні захворювання у ніжної тканини грудей. Занадто вільний бюстгальтер може призвести до відвисання грудей і до негарним растяжкам на її поверхні.

  Що потрібно знати, вибираючи бюстгальтер:

 • бюстгальтери бувають з одним, двома трьома швами на чашечках і безшовними;
 • вибирати бюстгальтер потрібно тільки свого розміру, бретельки його не повинні урізатися в тіло;
 • горизонтальний шов округлює груди;
 • чашечки зі швом у вигляді букви «Т» підійдуть жінкам з великою, втратив форму грудьми;
 • при маленьких грудей підійдуть бюстгальтери з чашками з щільного поролону.
 • Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Здоров'я. Додайте в закладки постійне посилання.