Флюкостат для чоловіків — ефективний при лікуванні грибкових захворювань

загрузка...

Флюкостат — це протигрибковий лікарський препарат, який застосовується для лікування грибкових інфекцій, як жінок, так і чоловіків. Це високоефективний засіб, яке має досить багато побічних ефектів, але такі незаперечні достоїнства, як висока ефективність і застосування короткими курсами.

Грибкові захворювання у чоловіків

Грибкові захворювання у чоловіків — це часто ознака зниження імунітету і порушення гігієнічних правил.

Найвідомішим грибковим захворюванням є молочниця — захворювання, що викликається дріжджоподібними грибками роду Кандіда. Їй, виявляється, хворіють не тільки жінки, а й чоловіки. Більш того, вона може давати болючі ускладнення. Заражаються молочницею чоловіки зазвичай при статевих контактах з жінками. Але цілком можна «підхопити» молочницю і в лазні. Але все це можливо тільки при зниженні імунітету. Проявляється захворювання печінням, сверблячкою, почервонінням, невеликим набряком і білими сирнистий виділеннями в області статевих органів. Якщо такий стан не лікувати, то воно може ускладнитися балланопостітом.

Балланопостіт — це запалення шкіри голівки статевого члена і внутрішнього листка крайньої плоті. При цьому з’являється наростаючий свербіж в області статевого члена, а після відтягування набряклою крайньої плоті на голівці статевого члена виявляється почервоніння, набряклість і білі творожистие нальоти. При тривало існуючому балланопостіте може виникнути фімоз (неможливість оголення голівки статевого члена) і парафімоз (обмеження голівки статевого члена звуженою крайньою плоттю).

Як лікуються грибкові захворювання у чоловіків

Звичайно ж, для перебігу грибкових інфекцій потрібні протигрибкові препарати. Препаратом вибору в таких випадках може бути Флюкостат, який випускається в капсулах по 50 і 150 мг і у вигляді розчину для внутрішньовенного введення.

Механізм дії Флюкостат полягає в інгібуванні (призупинення діяльності) ферментів, які беруть участь у синтезі оболонок клітин грибів — це призводить до їх руйнування.

Флюкостат — це дуже ефективний протигрибковий препарат, його застосовують навіть при лікуванні важких генералізованих грибкових інфекцій. У чоловіків Флюкостат застосовується в наступних випадках:

 • при кандидозі статевих органів, у тому числі при кандидозної балланопостіте;
 • при важких генералізованих кандидозах (з ураженням всіх внутрішніх органів і систем);
 • при кандидозі слизових оболонок, у тому числі порожнини рота, глотки, стравоходу, бронхо-легеневої системи;
 • для профілактики кандидозів при зниженні імунітету (при ВІЛ-інфекції, на фоні застосування хіміо-і променевої терапії у онкохворих).
 • Приймають флукостат за призначенням лікаря і лише після виявлення чутливості грибів до протигрибкових препаратів. Для того щоб вилікувати молочницю у чоловіків, зазвичай призначають 150 мг Флюкостат одноразово. Після цього проводяться лабораторні дослідження для підтвердження излеченности.

  При хронічному кандидозі, який дає часті загострення, одноразового прийому буде мало. Для цього рекомендується проводити більш тривалі курси лікування кілька разів на рік (це проводиться також за призначенням лікаря, який визначає дозу і тривалість курсу лікування). З цією метою стандартно прийнято призначати Флюкостат по 150 мг один раз на три дні протягом двох тижнів, а потім 150 мг раз на місяць протягом року. Крім того, призначається і місцеве лікування у вигляді протигрибкових кремів і мазей.

  Після того, як курс лікування буде закінчений, потрібно провести повторне дослідження на виявлення грибків роду Кандіда, так як хронічне захворювання потребує не тільки тривалого лікування, але і точних критеріїв вилікування.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Здоров'я. Додайте в закладки постійне посилання.