Флірт: десять дивовижних фактів

Отже, ви навчилися встановлювати зоровий контакт і можете поглядом дати зрозуміти потенційному об’єкту ваших зітхань, що у нього є шанс … але що ви знаєте про тонкому мистецтві флірту? Спеціально для тих, хто вважає, що фліртувати — нехитра наука, ці десять дивовижних фактів, які допоможуть вам завоювати увагу вподобаного чоловіка (або жінки).

 • Флірт корисний для здоров’я. Дослідження показали, що у тих, хто регулярно і активно фліртує, вищий вміст еритроцитів у крові, що говорить про хорошому імунітеті і міцне здоров’я.
 • Стрілянина очима — не єдина зброя у флірті. Вчені стверджує, що людина використовує під час флірту більше 52 сигналів тіла. Найпоширеніший з них — помах волоссям.
 • У деяких місцевостях флірт заборонений законом. Так, у містечку Літтл Рок, штат Арізона, досі діє закон, що забороняє легковажні розмови. Порушників чекає тюремне ув’язнення терміном один місяць. У Нью-Йорку продовжує діяти застарілий закон, за яким чоловік може бути оштрафований на 25 доларів за занадто відверті погляди; при вторинному порушенні цього закону злочинець буде зобов’язаний виходити на вулицю в спеціальній пов’язці, на зразок кінських шор.
 • Фліртувати можна в будь-який час. Багато людей не чекають вихідних, щоб відправитися в бар або нічний клуб і там фліртувати — вони заграють по дорозі на роботу. Так, 62% опитуваних зізналися, що хоча б один раз фліртували з водіями інших автомобілів, коли їхали на роботу, причому у 31% такий флірт закінчився романтичним побаченням.
 • Необов’язково фліртувати лицем до лиця. За даними дослідницького центру Pew Research Center, 40% респондентів, які шукали любов у віртуальному просторі, зізналися, що вони легко готові фліртувати по електронній пошті або в чаті.
 • У вікторіанську епоху віяла грали роль мови тіла. За допомогою віяла можна було передати цілу гаму почуттів. Так, якщо дама в присутності чоловіка притискала віяло до грудей, до серця, це було рівнозначно визнанню в любові: «Ви завоювали моє серце». Напіврозкритий віяло, кокетливо притиснутий до губ, був запрошенням до поцілунку. Якщо повністю розгорнуте віяло приховував очі, це означало «Я вас люблю», а якщо дама кілька разів поспіль розкривала і складала віяло, вона хотіла сказати «Як ви жорстокі». Навіть шкода, що винайшли кондиціонери, і флірт з допомогою віяла став неможливий.
 • Сьогодні роль віяла виконує мобільний телефон. За результатами іншого опитування, більше половини респондентів зізналися, що хоча б один раз фліртували зі своїми партнерами по SMS.
 • Нав’язливий флірт дає протилежний ефект. За даними центру соціальних досліджень Social Issues Research Centre, найпоширеніша помилка у флірті — занадто нав’язливий зоровий контакт.
 • Іноді за флірт можна прийняти дружню участь. Дослідження показали, що цю помилку найчастіше скоюють чоловіки — вони приймають ввічливість жінки і дружнє ставлення за флірт.
 • Флірт універсальний. Дівчина, що живе в Москві, має мало спільного з мешканкою камбоджійської села, але вони абсолютно однаково намагаються привернути увагу протилежної статі: посміхаються, здивовано піднімають брови, відводять погляд, хихикають і поправляють волосся. До речі, тварини теж фліртують: птахи, рептилії, і навіть риби, і у кожного виду є власний спосіб флірту. Так що навіть якщо морський окунь може фліртувати, то ви й поготів — не соромтеся і будьте сміливіше!
 • Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Психологія. Додайте в закладки постійне посилання.