Флемоксин — ефективний при боротьбі з інфекціями

Флекмоксін — це антибіотик, активним інгредієнтом якого є амоксицилін. Препарат слід приймати з обережністю тим, у кого в анамнезі є хвороби нирок, алергії, астма, кропив’янка, сінна лихоманка і / або фенілкетонурія. Хворим на діабет під час прийому Флемоксин слід регулярно перевіряти рівень цукру в крові.

Показання до застосування: пневмонія, бронхіт, гонорея, інфекції вух, носа, горла, сечовивідних шляхів та шкіри, сепсис. У поєднанні з іншими препаратами флемоксин застосовують для лікування інфекцій, викликаних бактерією H. pyloriу.

Протипоказання: алергія на складові Флемоксин, в тому числі на амоксицилін, а також на інші антибіотики групи пеніцилінів; інфекційний мононуклеоз, ниркова недостатність, хвороби шлунково-кишкового тракту (як активні, так і в анамнезі), вагітність і період грудного вигодовування .

Як приймати флемоксин

Флемоксин випускають у формі капсул, таблеток, жувальних таблеток, і суспензії. Зазвичай його рекомендують приймати кожні 12:00 (два рази в день) або кожні вісім годин (три рази в день), разом з їжею або між прийомами їжі. Найкраще приймати флемоксин в один і той же час дня — це важливо як для того, щоб підтримувати певний рівень препарату в крові, так і для того, щоб не забути приймати його.

Досить поширена помилка пацієнтів полягає в тому, що вони закінчують приймати антибіотики незабаром після того, як відчують покращення. Однак полегшення симптомів не означає повного одужання. Передчасне закінчення курсу лікування може викликати резистентність бактерій до певних антибіотиків.

Побічні ефекти

Найпоширенішими побічними ефектами є розлад шлунку, блювота і пронос. Як правило, вони зберігаються лише протягом нетривалого часу. Однак якщо вони довго не проходять або стають більш вираженими, слід звернутися до лікаря.

У рідкісних випадках флемоксин дає більш серйозні побічні ефекти. Зверніться до лікаря, якщо після прийому препарату у вас з’являються такі ознаки:

 • Обширна шкірний висип;
 • Кропив’янка;
 • Спазми;
 • Пожовтіння шкіри або білків очей;
 • Кровотечі;
 • Блідість;
 • Надмірна втома;
 • Занепад сил.
 • Лікарська взаємодія

  Флемоксин не рекомендується приймати одночасно з аміноглікозидами. Наступні препарати можуть змінити дію Флемоксин та їх одночасний прийом спеціально обговорюється в кожному окремому випадку: глюкозамін, антациди, проносні, хлорамфенікол, рифампіцин, ванкоміцин, макроліди, тетрациклін, лінкозаміди, сульфаніламіди, антикоагулянти, оральні протизаплідні засоби, що містять естроген, діуретики.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Здоров'я. Додайте в закладки постійне посилання.