Фітотерапія і жіноче лібідо

Безсумнівно, вам доводилося чути про трави і лікарські засоби, що підсилюють статевий потяг у чоловіків. В даний час увагу вчених і лікарів привернула проблема посилення статевого потягу у жінок.

За даними проведеного нещодавно дослідження, жіноче лібідо послабляє стрес, перевтома на роботі і деякі проблеми, пов’язані з сексуальністю жінки; найчастіше, ці фактори впливають на лібідо навіть сильніше, ніж клімактерична перебудова організму. Тільки з цієї причини галенові (трав’яні) харчові добавки для посилення лібідо слід розглядати як частину цілісного підходу, спрямованого на поліпшення якості життя. Релаксація, раціональне харчування і самореалізація — ось основи здорового способу життя, при якому зберігається сильний статевий потяг.

Перш ніж приймати галенові препарати для посилення лібідо, проведіть ретельне дослідження, щоб уникнути можливих побічних ефектів; а якщо ви вже приймаєте подібні препарати, що потрібно подбати й про здоров’я в цілому, а також знизити рівень стресу, інакше ефект препаратів буде слабким .

Натуральні трави, посилюють статевий потяг у жінок

Якірці сланкі (Tribulus terrestris)

Якірці сланкі — найпоширеніше трав’яне лікарський засіб, який прописують для посилення статевого потягу як у жінок, так і у чоловіків. Дія якорцев заснована на збільшенні вироблення лютеїнізуючого гормону (LH), стимулюючого підвищення рівня тестостерону. У жінок з ослабленим лібідо часто знижений рівень тестостерону, тому підвищення рівня цього гормону призводить до нормалізації лібідо.

Крім того, прийом якорцев сприяє підтримці нормального рівня тестостерону, що дуже важливо для запобігання розвитку чоловічих вторинних статевих ознак. Якірці слід приймати з обережністю, оскільки вони мають ряд побічних ефектів, зокрема, викликають приливи у жінок клімактеричного віку (також внаслідок збільшення вироблення лютеїнізуючого гормону, який нібито підсилює клімактеричні прояви).

Даміана (Turnea diffusa)

Ця рослина широко використовується для посилення лібідо у чоловіків і жінок уже протягом кількох століть. Як і якірці, Даміана сприяє підвищенню рівня тестостерону. Саме на цьому засноване її дія як афродізіака.

Шатавари (спаржа гроновидні) (Asparagus racemosus)

Ця рослина широко застосовується в аюрведичній практиці і виростає в тропічних лісах Індії. «Шатавари» дослівно перекладається як «що має 100 мужів». У Аюрведе використовується корінь рослини. Шатавари є основним омолоджуючим рослиною для жінок, таким же, як Ашваганда — для чоловіків. Шатавари тонізує й омолоджує в першу чергу жіночі статеві органи. Це відомий антиоксидант, що запобігає дегенеративні зміни, пов’язані зі старінням. Але також ефективно впливає і на всі інші органи і системи організму: кровообіг, дихальну, травну, репродуктивну. Застосовується звичайно при слабкості жіночих органів, імпотенції, безплідді, клімактеричному періоді. Живить яйцеклітини і підвищує їх здатність до запліднення. Крім того, сприяє розвитку любові.

Дикий ямс (Dioscorea villosa)

Фіртостеріни, що містяться в бульбах дикого ямсу, — своєрідні попередники статевих гормонів естрогену і прогестерону. Вчені не можуть прийти до єдиного висновку щодо того, чи підвищує дикий ямс рівень прогестерона, однак ця рослина дійсно стимулює лібідо, збільшуючи вироблення естрогену. Крім того, дикий ямс зменшує ймовірність розвитку серцевих захворювань і раку грудей у жінок постклімактеричного віку.

Застосування галенових препаратів для посилення лібідо

Рослини, що підсилюють лібідо у жінок, також корисні і для лікування деяких захворювань і розладів, стресу, передменструального синдрому, сухості у піхві та симптомів клімаксу. Досвідчений фітотерапевт допоможе підібрати підходяще поєднання трав, що допоможе не тільки підсилити статевий потяг, але і полегшити симптоми клімаксу. Трав’яні харчові добавки не просто підсилюють статевий потяг, але й усувають причину ослаблення лібідо і покращують стан здоров’я в цілому. Ослаблення і втрата статевого потягу — поширена проблема, але причини цього явища різноманітні. Перш ніж приймати будь галенових препарати, обов’язково пройдіть медичне обстеження і проконсультуйтеся у терапевта.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Народні поради. Додайте в закладки постійне посилання.