Фітотерапія і клімакс — без побічних ефектів

Харчові фітодобавками — одне з найпопулярніших і перевірених засобів полегшення протікання клімаксу. Використовувати трави і рослини для лікування різних захворювань і розладів почали ще в Древньому Китаї в 500 році до н.е. Популярність фітотерапії пояснюється неперевершеними цілющими властивостями трав і відсутністю у них серйозних побічних ефектів.

Розглянемо деякі найбільш поширені трави, які використовуються для зменшення дискомфорту в клімактеричний період.

Червоний воронец

Висушені корені і різоми червоного воронця широко застосовуються при лікуванні клімаксу. Ця рослина надає специфічну дію на матку і зменшує її скорочення і конгестії. Також червоний воронец сприяє зменшенню припливів. Він використовується для ослаблення м’язового болю і спазмів. Приймають червоний воронец в таблетках або капсулах два — чотири рази на день, залежно від тяжкості протікання клімаксу.

Авраамове дерево

Ця рослина дуже корисно при лікуванні менопаузи. Сухі плоди Авраамового дерева використовуються для нормалізації рівня гормонів в організмі жінки. Половину чайної ложки настойки плодів Авраамового дерева слід приймати двічі на день.

Даміана

Сухе листя дерева даміани входять до складу багатьох антидепресантів. Однак не варто зловживати цими ліками, оскільки воно може негативно вплинути на сечові шляхи. Рекомендована доза — 100-150 міліграмів у таблетках або капсулах два-три дні на тиждень.

Кульбаба

Листя, коріння і квіти кульбаби застосовуються при лікуванні печінки. При порушенні гормонального балансу в організмі істотно збільшується навантаження на печінку. У цьому випадку і рекомендується приймати настоянку кульбаби.

Дягель лікарський

Коріння цієї рослини використовується для зменшення симптомів дефіциту гормону естрогену, оскільки містять велику кількість натурального рослинного естрогену. В аптеці можна купити капсули і таблетки дягеля (500 міліграмів), які рекомендується приймати двічі на день.

Хамеліріум лютеум

Висушені корені і різоми цієї рослини використовуються при лікуванні захворювань матки і яєчників. Можливо, тому хамеліріум лютеум користується славою одного з найефективніших засобів полегшення симптомів клімаксу. Його можна купити у формі капсул і настоянки. Приймати не більше одного разу на день.

Гінкго

Листя дерева гінкго покращують роботу мозку, а також забезпечення киснем всіх клітин тіла. Також гінкго застосовується для лікування розладів пам’яті, частих змін настрою та депресії. Ліки можна знайти у формі капсул, таблеток і настоянки. Добову дозу 1000 міліграмів слід розділити на два прийоми.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Народні поради. Додайте в закладки постійне посилання.