Феромони — дорога до серця коханого лежить через ніс

Як знайти дорогу до серця чоловіка? Як стати привабливішою для представників протилежної статі? У цьому сучасним жінкам допоможе новітнє приворотне зілля — синтетичні феромони. Феромони виділяються в малих кількостях практично всіма тваринами. Це запашні летючі речовини, які утворюються спеціальними залозами, що знаходяться в шкірних покривах тварини. Вони сприймаються рецепторами органів нюху, які посилають сигнал у мозок. У шлюбний період самець і самка одного виду завжди знаходять один одного навіть на значній відстані, саме феромони визначають їх поведінку в період залицяння і спаровування.

Феромони не дуже добре вивчені, їх почали досліджувати лише в 1990 році. Вчені встановили, що існує кілька видів феромонів. Наприклад, статеві феромони необхідні для пошуку і залучення осіб протилежної статі. Є феромони, які тварини випускають у разі небезпеки. Інші феромони тварини використовують, щоб позначити межі своєї території. Зібрати розрізнених родичів в зграю теж допомагають феромони.

Достовірно відомо, що шкіра людини виділяє найрізноманітніші феромони, вони багато в чому визначають сексуальну привабливість представників протилежної статі один для одного. Людина розпізнає сигнали феромонів за допомогою органу, який називається вомероназального органом або органом Якобса. Цей орган розташований в носі, однак його не слід плутати з органами нюху. Орган Якобса безпосередньо пов’язаний з тими структурами мозку, які контролюють сексуальну поведінку і регулюють вироблення гормонів. Надчутливі рецептори цього органу вловлюють наявність в повітрі навіть малі дози феромонів і передають цю інформацію в мозок.

Запах природних феромонів дуже тонкий, ледве вловимий, він частково знищується дезодорантом та іншими парфумерними засобами, які ми щодня використовуємо. Крім того, наше тіло приховано під одягом, особливо щільної в зимові місяці. Стреси, втома, депресія, погана погода, прийом лікарських препаратів, перепади температур негативно впливають на вироблення феромонів, а значить і на нашу привабливість в очах протилежної статі. Всі ці обставини наштовхнули вчених на думку про створення синтетичних феромонів, ця ідея з ентузіазмом була підхоплена виробниками косметики та парфумерії. Фахівці зовсім справедливо порахували, що додавати феромони в духи — найкраще рішення. Результати проведених досліджень показали, що жінки, в чиї духи були додані феромони, користувалися надзвичайним успіхом у чоловіків.

У парфумерії використовуються синтетичні феромони, вони вважаються повним аналогом натуральних. Присутність феромонів в парфумах зовсім не означає відсутність запаху самих духів. Навпаки, виробники пропонують велику різноманітність ароматів, і кожна жінка може вибрати духи за своїм смаком. Фахівці стверджують, що використання парфуму з феромонами в кілька разів підвищує вироблення організмом своїх власних феромонів. Купуючи парфуми з феромонами, звертайте увагу на їх склад — вони не повинні містити спирт, оскільки спирт руйнує феромони.

Недарма парфумерна продукція з феромонами нерідко називають приворотним зіллям 21 століття. Жінкам їх радять застосовувати для залучення уваги бажаного чоловіка. Для сімейних пар, чиє нюх на природні феромони партнера за кілька років спільного проживання притупилося, такі парфуми прийдуть на допомогу. Помічено, що дія феромонів стає помітно не тільки оточуючим, але і самій людині, що зважилася спробувати такі незвичайні духи. Втома і стреси проходять, людина стає більш активним, енергійним і життєрадісним.

Феромони додають не тільки в духи, але і в різні креми і навіть в блиски для губ, асортимент косметичних засобів з феромонами постійно розширюється. Косметична продукція з феромонами стає все більш популярною в різних країнах не тільки серед жінок, але серед чоловіків різних вікових груп і соціальних категорій. Люди, що регулярно користуються такими засобами, відзначають їх позитивний вплив на свій емоційний стан, у них поліпшується настрій, вони стають більш розкутими і відкритими для спілкування.

Рукавишникова Ірина

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Народні поради. Додайте в закладки постійне посилання.