Фенхель для схуднення: в чому сенс?

загрузка...

Сьогодні особливо цінуються лікарські рослини, здатні викликати ефект схуднення. Фенхель в повній мірі володіє такими властивостями, його використовують як засобу, здатного прискорювати обмінні процеси в організмі, що і викликає в результаті втрату маси тіла.

Властивість фенхелю викликати ефект схуднення

Фенхель або солодкий кріп завойовував сьогодні величезну популярність серед людей, що прагнуть позбутися зайвої ваги.

До складу фенхеля входять ефірна і жирні олії, вітаміни (бета-каротин, вітаміни групи В, С, К, Е), прості цукри, віск. Фенхель здатний активізувати обмін речовин і викликати зниження ваги. Про це знали ще древні, зокрема з метою зниження ваги фенхель застосовував ще Гіппократ. Але саме сьогодні здатність знижувати вагу є особливо затребуваною. Крім того, насіння фенхелю притупляють апетит, що також позитивно позначається на фігурі. Приємний специфічний смак фенхеля здатний відбити охоту до вживання солодощів, здоби, кави і міцного чаю, заспокоїти і налаштувати на правильний лад.

Фенхель також звільняє організм від продуктів обміну, а що містяться в ньому корисні біологічно активні речовини вплітаються в біохімічних процеси, що становлять обмін речовин, що сприяє більш швидкому протіканню цих процесів.

Позитивним фактом є й те, що ця рослина дуже дбайливо очищають організм, пробуджуючи внутрішні його резерви і енергію. Крім того, фенхель володіє низькою калорійністю, що дозволяє додавати його в будь-які страви у великій кількості. Для того щоб переконатися, що це дійсно так, досить пожувати декілька насіння фенхелю, і відразу ж перехочеться є, а це якраз те, що потрібно сучасній жінці, яка стежить за своїм здоров’ям і фігурою.

Фенхель позитивно впливає і на органи травлення, відновлюючи їх роботу. Поліпшуються травні процеси, зникає здуття і накопичення в організмі газів. Все це дозволяє правильно засвоювати білки, жири і вуглеводи, необхідні для нормального функціонування організму і сприяє корекції ваги.

Не варто приймати фенхель при підвищеній чутливості до цієї рослини організмі, схильності до проносів, вагітним і годуючим груддю жінкам.

Які частини фенхелю краще вживати для схуднення

Біологічно активні речовини, здатні стимулювати обмін речовин містяться у всіх частинах цієї рослини — в листі, стеблі, корені. Але найбільше їх в насінні фенхелю. Найбільшою активністю володіє фенхель з твердими білими цибулинами, зеленими пружними листям і стеблами і сильним ароматом. На ньому не повинно бути зів’ялих квіток. Вживати фенхель краще відразу після придбання в свіжому вигляді. Але іноді згодяться і висушені частини рослини. Рослина сушать у провітрюваному приміщенні, а потім складають в щільні паперові пакети.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Здоров'я. Додайте в закладки постійне посилання.