Фейхоа при вагітності: незаперечна користь

Дев’ять місяців вагітності завжди наповнені тривогою, але також і радістю. Радість і щастя приходить у вигляді знання того, що малюк росте всередині вас, і страхи й занепокоєння проявляється у багатьох формах, таких як пройде вагітність повний термін, чи буде все гаразд з вашою дитиною, вживаєте ви здорову для дитини їжу і так далі. Плоди фейхоа багаті поживними речовинами і є найбільш підходящими фруктами для прийому в їжу під час вагітності.

Для того щоб повною мірою насолодитися позитивними моментами вагітності, дуже важливо для кожної вагітної матері бути дуже обережними при прийомі їжі, так як продукти харчування та їх поживні речовини передаються до маленького не народженій дитині через пуповину. Рекомендується, під час вагітності вживати продукти, багаті поживними речовинами, необхідними для росту і розвитку плоду.

Крім потакання випадковим примхам в їжі, майбутня мама повинна споживати свіжі овочі, пити багато поживних соків і не забувати їсти свіжі фрукти кожен день. Це слід робити тому, що дослідження показали, що фрукти та овочі добре сприяють розвитку плоду під час вагітності в ситуаціях, коли знижується споживання інших продуктів, таких як рис, макарони, хліб, кукурудза тощо.

Фейхоа є прекрасним і найбільш підходящим фруктом для вживання під час вагітності. Ця рослина сімейства гуавових, хоча його смак схожий на ананас. Плоди мають м’яку, желатинову пульпу, центр плодів фейхоа наповнений м’якими їстівними насінням.

Властивості фейхоа

Він містить невелику кількість жирів і білків. Вуглеводи в фейхоа знаходяться у великій кількості. Плоди дуже багаті вітаміном С, 20 міліграм, а також містять невелику кількість вітаміну B і мінералів.

Приготування і вживання фейхоа

Фейхоа можна вживати в сирому вигляді. Спочатку його треба помити і очистити. Фейхоа також можна використовувати в кулінарії, наприклад, соках, джемах і компотах.

Переваги фейхоа під час вагітності

Фейхоа є ідеальним фруктом під час вагітності, тому що:

 • Він містить фолати. Фейхоа відноситься до числа фруктів, які дуже багаті фолатами, які відіграють важливу роль у формуванні клітин крові. Рекомендується, щоб всі жінки дітородного віку вживали в їжу достатню кількість фолієвої кислоти, одним з багатих джерелом якої є фейхоа. Недолік фолатів під час вагітності може призвести до анемії, а також різним вроджених дефектів.
 • Клітковина. Так як фейхоа багатий рослинними волокнами, він рекомендується для лікування запору, який зазвичай виникає під час вагітності і після пологів.
 • Йод. Вміст йоду в фейхоа складає 50-100 міліграм. За вмістом йоду в цьому фрукті значно більше, ніж в інших фруктах, а також у прісній воді. Йод дуже важливий в період вагітності для всіх живих істот.
 • Незважаючи на те, що цей плід подобається не всім, під час вагітності має сенс додати один-два плоди фейхоа в щотижневий раціон для того, щоб ваша майбутня дитина добре розвивався і для гарного здоров’я матері і дитини.

  Для тих, хто ще не носить дитину під серцем, і тих, хто намагається завагітніти, краще всього їсти багато овочів і фруктів, багатих на фолієву кислоту, щоб підготувати тіло і мати сильний і здоровий організм для зачаття дитини, так як важко сказати , коли з’явиться малюк.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Вагітність і діти. Додайте в закладки постійне посилання.