Факти про медикаментозне аборт: міні-консультація

Медикаментозний аборт — нехірургічна процедура, яка є альтернативою хірургічного аборту. Вона ефективна на ранніх термінах вагітності і не впливає на здатність завагітніти в подальшому; зазвичай здорова вагітність може наступити вже через кілька тижнів після медикаментозного аборту.

Що таке «абортних таблетка»

абортних таблетка — по суті, поєднання двох медикаментів. Перший з них, міфепристон, приймають у присутності лікаря, далі, протягом 24-72 годин жінка вдома приймає мізопростол. Поєднання цих препаратів викликає аборт. Ці препарати можна отримати тільки у лікаря і тільки після обстеження за допомогою УЗІ.

Як це працює

Штучний стероїд міфепристон блокує секрецію прогестерону, необхідного для розвитку вагітності. Мізопростол викликає перейми, і матка відторгає ембріон.

Коли можна приймати абортних таблетку

Медикаментозний аборт можна робити до шести тижнів вагітності. Пізніше ефективність знижується, а ризик серйозних ускладнень зростає.

При дотриманні всіх умов прийом міфепристону та мізопростолу ефективний у 95-97% випадків.

Де отримати абортних таблетку

Тільки лікар має право давати препарати для переривання вагітності. Приймати таблетки, які нелегально продають через інтернет, може бути небезпечно для життя.

Побічні ефекти

Після медикаментозного аборту можливі сильна кровотеча, нудота, блювання, пронос, головний біль і спазматичні болі. Як правило, ці симптоми з’являються після прийому мізопростолу.

Омани

абортних таблетки — не те ж саме, що таблетки для екстреної контрацепції. Це різні препарати, призначені для використання в різних ситуаціях. Засобами екстреної контрацепції можна запобігти вагітності до імплантації ембріона. Абортні препарати змушують організм викидати вже імплантований ембріон.

Застереження

Не рекомендується приймати міфепристон і мізопростол, якщо у вас були або є в даний час проблеми зі згортанням крові, надниркова недостатність, сильна анемія, порфірія, позаматкова вагітність або алергія на абортіруется препарати. Перш ніж погодитися на медикаментозний аборт, потрібно ознайомитися з усіма пов’язаними з ним ризиками.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Вагітність і діти. Додайте в закладки постійне посилання.