Естетична стоматологія: можливо все

Естетична стоматологія займається виправленням зовнішнього вигляду зубів або ясен. Популярність послуг цієї галузі стоматології все зростає. А разом з цим з’являються нові процедури краси.

Згідно з результатами досліджень:

 • Приблизно 75% людей не можуть досить впевнено посміхатися фотографу або навколишнім людям.
 • Більше 45% частково засновують своє судження про людей на підставі зовнішнього вигляду їх зубів.
 • 75% людей впевнені, що красива посмішка робить позитивний психологічний вплив.
 • Більше 65% людей вважають, що гарний стан зубів сприяє успіхам в особистому житті.
 • Процедури естетичної стоматології

  Вініри

  Вініри — це дуже тонкі пластинки з матеріалу, колір якого схожий на колір зубів (з порцеляни, кераміки або композитного матеріалу); їх закріплюють на передній поверхні зубів для поліпшення їх зовнішнього вигляду.

  У певному сенсі вініри схожі на накладні нігті. І ті, і інші закріплюють швидко і безболісно.

  Є багато причин, за якими людина може побажати встановити собі вініри:

 • Пошкодження і сколи на зубах — вони можуть з’явитися в результаті механічних травм, або через надлишок солодкої їжі в раціоні. Колір матеріалу для вінірів підбирається так, що вони буде виглядати цілком природно.
 • Плями на зубах. Зуби старіють точно також, як шкіра; за вікових змін, а також впливу різних речовин (наприклад, кофеїну і нікотину) з часом на зубах можуть з’явитися плями. Якщо відбілювання не допомагає, вініри допоможуть приховати плями.
 • Криві зуби — вініри можуть допомогти при незначному викривленні.
 • Щілини між зубами — ще одна проблема, яку при необхідності допоможуть усунути вініри.
 • Порцелянові вініри при правильному догляді за зубами зберігаються від 5 до 10 років; вініри з композитного матеріалу тримаються не більше двох років.

  Люмініри

  Люмініри допомагають справитися з тими ж проблемами, що і вініри; вони значно міцніше і тримаються на зубах 15 років і більше. Їх установка, як правило, коштує на порядок дорожче, ніж установка вінірів.

  Імплантація зубів

  Ця процедура естетичної стоматології може бути виходом для тих, хто змушений приховувати свою посмішку через відсутніх зубів, відчуває труднощі при жуванні їжі, і просто хоче відчувати себе комфортніше під час спілкування.

  За допомогою імплантації можна замінити будь-яку кількість зубів.

  Зубні імплантати зазвичай виготовляють з титану, металу, який дуже добре переноситься організмом; такі імплантати вставляють у щелепу. Імплантат підтримує один або декілька штучних зубів.

  Сьогодні використовується два типи зубних імплантатів:

 • ендостальною — це найбільш часто використовуваний тип імплантату. Титанову частина імплантату, на якій буде триматися зуб, завадять безпосередньо в щелепу — тобто в кістку. Ця процедура може бути використана як альтернатива знімним протезам.
 • поднадкостнічного імплантат розташовується на верхній частині щелепи. Процедура рекомендується пацієнтам, які не можуть носити зубні протези, і у яких мінімальна висота кістки.
 • Як довго триває імплантація зубів

  Зубні імплантати можуть триматися 30 років і більше, при правильному догляді за порожниною рота — протягом усього життя.

  Після операції пацієнт може відчувати деякий дискомфорт, проте він досить швидко проходить.

  Ортодонтичне лікування

  Ця процедура естетичної хірургії призначена для виправлення кривих зубів і неправильного прикусу. Вона допоможе пацієнту значно поліпшити зовнішній вигляд, стати впевненіше в собі. Вартість операції може істотно варіюватися залежно від ступеня її складності.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Здоров'я. Додайте в закладки постійне посилання.