Еспумізан — швидко звільнить від газів

Еспумізан використовується для лікування розладу шлунку, печії, здуття живота і інших проблем, пов’язаних з травленням. Він впливає лише на вже наявний у шлунку шлунковий сік і не може запобігати або обмежувати його вироблення. Його можна приймати окремо або у поєднанні з препаратами, що зменшують вироблення шлункового соку — такими, як блокатори Н2-гістамінових рецепторів (циметидин) та інгібітори протонної помпи (опемпразол).

Як приймати Еспумізан

Еспумізан слід приймати після їжі і, при необхідності, перед сном. Слідуйте вказівкам на упаковці або інструкції лікаря. Якщо ви сумніваєтеся в чому-небудь, що стосується прийому препарату, проконсультуйтеся з лікарем. Запивати капсули потрібно повною склянкою води (приблизно 250 мл).

Такі препарати, як дігоксин, харчові добавки, що містять залізо, антибіотики тетрациклінового ряду і хінолонові антибіотики, наприклад ципрофлоксацин, можуть утрудняти абсорбцію Еспумізан. Якщо ви приймаєте якісь медикаменти, порадьтеся з лікарем або провізором, перш ніж приймати Еспумізан.

Якщо після одного тижня прийому Еспумізан симптоми посилюються і / або ви думаєте, що у вас серйозне захворювання, як можна швидше пройдіть медичне обстеження. Щоденний прийом Еспумізан протягом двох тижнів і більше може викликати порушення, для якого буде потрібно спеціальне лікування.

Показання до застосування:

 • Кислотний рефлюкс (використовується для полегшення його симптомів)
 • Виразка шлунка, викликана впливом шлункової кислоти
 • Порушення, пов’язані з надмірною виробленням шлункового соку
 • Нетравлення шлунка
 • Грижа стравохідного отвору діафрагми, що супроводжується запаленням стравоходу, викликаним кислотним рефлюксом
 • Печія
 • Збільшення числа тучних клітин
 • Доброякісні пухлини залоз, що виробляють гормони
 • Побічні ефекти

  Найпоширенішими побічними ефектами Еспумізан є нудота, запор, пронос і головний біль. Якщо ці симптоми зберігаються протягом тривалого часу та / або посилюються, повідомте про це своєму лікареві. Регулярні фізичні навантаження і вживання достатньої кількості рідини допоможуть зменшити ймовірність розвитку запору. Однак значно частіше під час прийому Еспумізан розвивається пронос.

  Деякі інгредієнти Еспумізан мають здатність зв’язувати фосфати — дуже важливі для нормального функціонування організму хімічні елементи. Це може призвести до зниження рівня фосфатів, особливо при тривалому прийомі цього препарату. Негайно зверніться до лікаря при появі таких ознак низького рівня фосфатів в організмі: відсутність апетиту, незвичайна, безпричинна втома і м’язова слабкість.

  При появі під час прийому Еспумізан наступних симптомів також слід негайно звернутися до лікаря: запаморочення, непритомність, чорний колір стільця, утруднене поверхневе дихання, уповільнене і / або нерегулярне серцебиття, зміна рівня свідомості, біль при сечовипусканні, болі в животі, блювотна маса, за консистенцією схожа на мелену каву.

  Еспумізан вкрай рідко викликає сильні алергічні реакції, проте при появі таких ознак, як набряки на обличчі, мовою і в горлі, сильне запаморочення, утруднене дихання, непритомність, слід негайно звернутися за медичною допомогою.

  Якщо у вас алергія на гідроксид алюмінію, магній і / або симетикон, а також, якщо у вас коли-небудь були алергічні реакції на будь-які медичні препарати, обов’язково повідомте про це свого лікаря перед початком прийому Еспумізан. Не починайте приймати Еспумізан без попередньої консультації з фахівцем, якщо у вас є захворювання нирок (в тому числі камені в нирках, сильна дегідратація та / або якщо ви зловживаєте алкоголем.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Здоров'я. Додайте в закладки постійне посилання.