Еритроміцинову мазь — ефективна при інфекціях

Еритроміцин є антибіотик макролідні групи; він ефективно обмежує розмноження бактерій. Еритроміцинову мазь використовується для лікування інфекційних захворювань слизової оболонки очей, пролежнів, гнійничкових уражень шкіри, опіків і трофічних виразок.

Застосування

Перед використанням ерітромііновой мазі потрібно ретельно очистити і висушити уражені ділянки шкіри. Потім тонким шаром наносять мазь і обережно втирають її в шкіру; зазвичай її потрібно використовувати два рази на день. Після нанесення препарату потрібно вимити руки. Не використовуйте мазь у великих кількостях або протягом більш тривалого терміну, ніж рекомендовано. Стан шкіри не стане поліпшуватися швидше, але ризик побічних ефектів зросте. Для отримання максимального ефекту потрібно використовувати цей препарат регулярно. При попаданні еритроміцинову мазі ретельно промийте їх водою. При регулярному застосуванні ефект препарату стане помітний через кілька днів або тижнів.

Протипоказання

еритроміцинову мазь не можна використовувати при індивідуальній непереносимості її компонентів, а також важких захворюваннях печінки.

Вагітні та годують грудьми жінки, а також маленькі діти можуть застосовувати еритроміцинову тільки при обгрунтованої необхідності і під наглядом лікаря.

Побічні ефекти

еритроміцинову мазь може викликати роздратування, почервоніння або лущення шкіри, особливо в перші кілька днів після початку її застосування, поки організм звикає до ліків. Також може виникнути подразнення очей. Якщо який-небудь з цих побічних ефектів зберігаються протягом декількох днів або погіршуватися, порадьтеся з лікарем або провізором. У рідкісних випадках використання цього препарату може призвести до інших шкірним інфекціям (грибкових, або іншим бактеріальним інфекціям). При появі будь-яких незвичних симптомів слід поговорити з лікарем.

Дуже рідко еритроміцинову мазь викликає сильну алергічну реакцію. Її ознаками можуть бути: шкірні висипання, набряки (мови, мови і / або горла), сильне запаморочення, утруднене дихання. Якщо ви помітили у себе такі ознаки, негайно звертайтеся до лікаря.

Запобіжні заходи

Перед використанням еритроміцинову мазі, скажіть лікарю, якщо у вас коли-небудь була алергія на цей препарат або на інші антибіотики (наприклад, азитроміцин, кларитроміцин), а також, якщо у вас алергія на інші речовини.

Лікарська взаємодія

Виробник не дає інформації про лікарську взаємодію препарату, однак перш ніж починати використовувати еритроміцинову мазь, повідомте свого лікаря про будь-яких лікарських засобах, які ви приймаєте в даний час.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Здоров'я. Додайте в закладки постійне посилання.