Епіляція верхньої губи: позбавляємося від вусів

Видалення волосся з верхньої губи є переважно жіночою проблемою, так як у чоловіків, охочих позбавитися від волосся як на верхній губі, так і на підборідді, для цього є відомі інструменти, якими багато хто з них і користуються кожен день свого дорослого життя.

Традиційне для чоловіків гоління жінкам не підходить — якщо волосся темний, його верхівка всередині волосяної цибулини буде помітна. Крім того, при регулярному гоління волосся буде ставати все більш жорсткими і темними. Гоління також не можна вважати придатним методом епіляції за підвищеної чутливості жіночої шкіри. Залишати все як є теж не хочеться — волосся на верхній губі таки не є ознакою жіночності і краси, а скоріше, зовсім навпаки …

Методи епіляції

Одним з найбільш поширених методів епіляції верхньої губи є просте вищипування небажаного волосся пінцетом. Цей метод ідеально підходить тим, у кого на верхній губі всього кілька занадто темних волосків. За допомогою пінцета волоски можна видалити повністю, крім того, з часом фолікули розтягуються, і надалі видалення волосся буде все менш болючим.

Іншим популярним способом епіляції верхньої губи є ваксинг, або видалення волосся воском. Це робиться швидко і безболісно (особливо в порівнянні з епіляцією деяких інших ділянок шкіри). Зазвичай ефект зберігається на строк від двох до чотирьох тижнів. Епіляцію верхньої губи воском рекомендується проводити в спеціалізованому салоні, особливо якщо ви ніколи не робили цього раніше. Після кількох процедур ваша шкіра звикне до Ваксінг, і ви зможете видаляти волосся вдома.

Нарешті, волосся з верхньої губи можна видалити за допомогою лазерної епіляції або електроепіляція. Це досить дорогі методи, проте вони дають стійкий результат. Такі процедури може проводити тільки фахівець, який пройшов спеціальну підготовку. Як правило, достатньо однієї або двох процедур, щоб небажане волосся перестали рости зовсім, або стали дуже світлими і тонкими. В даний час електроепіляція і лазерна епіляція вважаються найбільш ефективними способами епіляції верхньої губи.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Краса й особиста гігієна. Додайте в закладки постійне посилання.