Епіляція ніг: прекрасні жіночі ніжки

Видалення волосся на ногах — це, напевно, сама затребувана процедура епіляції. Хтось проводить видалення волосся будинку голінням або воском, а хтось звертається в косметичний салон. Останнє, звичайно, краще, так як сьогодні існують способи видалення волосся, які дозволяють з часом видалити їх назавжди.

Особливості росту волосся не шкірі ніг

Волосся на шкірі ніг більш тонкі, ніж, наприклад, під пахвами або в інтимній зоні, і набагато менш густі. Так, наприклад, якщо в зоні пахв в середньому розташовано близько трьохсот — чотирьохсот цибулин на один квадратний сантиметр, то в області шкіри ніг їх не більше шістдесяти. З усіх цих цибулин в стадії росту волосся знаходяться близько двадцяти відсотків, а адже будь епіляція може впливати на цибулину волосся тільки в період росту волосини. Тому курс процедур при епіляції шкіри ніг може затягнутися.

Для видалення волосся на шкірі ніг застосовують електроепіляція, лазерна епіляція, фотоепіляція, поєднання ензимної і біоепіляції.

Електроепіляція ніг

Це досить ефективний спосіб позбавлення від волосся будь-якого кольору і жорсткості, але сьогодні його вважають застарілим, оскільки він відрізняється хворобливістю, достатньо великою кількістю ускладнень і займає багато часу. Метод полягає в тому, що для руйнування цибулини волоса голку — електрод потрібно вставити безпосередньо в цибулину. А якщо врахувати, що на одному квадратному сантиметрі шкіри ніг знаходиться близько шістдесяти цибулин, то процедура стає дуже проблематичною — далеко не кожен її витримає. За один сеанс можна обробити лише невелику ділянку шкіри, та й то, через якийсь час більшість волосся проросте знову.

Довжина волосків перед процедурою повинна становити не менше п’яти міліметрів. Безпосередньо перед процедурою проводиться аплікаційна анестезія за допомогою спеціального крему або аерозолю. Обробка гомілки займає близько чотирьох годин, всього на курс потрібно до десяти сеансів з інтервалами в один — півтора місяця. Зазвичай після кожного сеансу кількість волосся зменшується на чверть або третина.

Після електроепіляції можуть бути ускладнення у вигляді гнійників на шкірі і невеликих рубчиків або шрамів.

Лазерна епіляція ніг

Лазерна епіляція — це вплив на цибулини волосся лазерним променем, який руйнує її. Провідником енергії лазера є пігмент меланін, що міститься як у волоссі, так і в шкірі. Тому лазерна епіляція не проводиться на світлих або сивого волосся (в волоссі немає меланіну, через що світло не проводиться всередину цибулини). Не проводиться цей вид епіляції і при темній шкірі — коли в ній багато меланіну, можливий опік.

В інших випадках лазерна епіляція досить ефективна і не надто болюча. Не варто тільки чекати від неї дива: певний відсоток волосся проростає після кожної процедури. Але з часом на ногах можна добитися непоганого результату. На курс лікування потрібно чотири — п’ять процедур. При необхідності процедури повторюють по мірі проростання волосся. Після процедури кілька днів рекомендується уникати сонячних променів теплових процедур.

Фотоепіляція ніг

Фотоепіляція — це теж вплив світлом — імпульсним світловим випромінюванням високої потужності. При цьому провідником світла є не тільки пігмент меланін, але і гемоглобін, який входить до складу крові. Під дією тепла дрібні кровоносні судини, які живлять цибулину, запаюються, і цибулина без харчування гине.

Фотоепіляцію можна проводити на ногах при якому кольорі волосся, вона буде ефективна. Протипоказана ця процедура смуглявим і засмаглим людям, так як меланін шкіри буде притягувати промені і може викликати опік. Результат видний не відразу: ефект наростає повільно. Назавжди видалити волосся на ногах за допомогою цієї методики непросто, вони майже весь час будуть проростати, але в набагато меншій кількості, більш тонкі і непомітні.

Так само, як і після лазерної епіляції, після фотоепіляції потрібно кілька днів остерігатися сонця і не приймати теплових водних процедур (сауни, лазні). Деякий час після процедури на шкірі може залишатися набряк і почервоніння, але вони швидко проходять.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Краса й особиста гігієна. Додайте в закладки постійне посилання.