Епіляція карамеллю: смачно, але боляче

Для боротьби із зайвими волоссям на тілі людство вже давно придумало чимало способів — деякі з яких виявляються цілком ефективними й донині, незважаючи на досить солідний вік. Втім, косметологія як наука не стоїть на місці — і в результаті в салонах краси з’являються все нові і нові процедури, покликані якщо не назавжди, то, принаймні, дуже надовго позбавити від небажаного волосся. Одна з таких процедур — епіляція карамеллю, техніка далеко не нова, що прийшла, як вважається, зі Сходу і дозволяє, подібно епіляції воском, надовго позбутися зайвого волосся.

Що таке епіляція карамеллю?

Фактично сама процедура епіляції карамеллю дуже нагадує інші, добре знайомі багатьом жінкам процедури з видалення зайвого волосся — зокрема, епіляцію воском. Практично однакова сама техніка нанесення складу на шкіру і подальше його зняття. Однак замість смужок воску для епіляції карамеллю використовується спеціальна карамельна суміш, фактично представляє собою виготовлену з цукру, меду, рослинного клею та інших інгредієнтів пасту. При цьому практично аналогічний склад для епіляції карамеллю можна приготувати і в домашніх умовах, варіюючи склад і кількість інгредієнтів для кінцевої суміші на власний розсуд. Карамель, яка використовується для видалення зайвого волосся майстром в салоні краси, відрізняється особливою текстурою — вона являє собою дуже еластичну, легко мне в руках при нагріванні від тепла тіла пасту.

Сама процедура епіляції карамеллю дуже нагадує процедуру епіляції цукровою пастою — так званий шугарінг. Для початку ділянки шкіри, на яких буде проведена епіляція, обробляються спеціальним лосьйоном для видалення можливих забруднень і шкірного сала. Потім ці ж області необхідно обробити тальком — це робиться для того, щоб карамельна паста не прилипала до шкіри, а залишалася на волосках, які потрібно видалити. Карамельна паста наноситься на шкіру практично так само, як густий крем — плавними, масажними рухами проти росту волосся. Оскільки сама суміш швидко нагрівається в долонях під впливом тепла тіла і стає досить пластичної, процедура епіляції карамеллю, фактично, займає зовсім небагато часу — нанесена на шкіру карамель практично відразу ж знімається. Втім, незважаючи на швидкість самої процедури, менш болючою вона від цього не стає — хоча такий вид епіляції і припускає безліч переваг в порівнянні з популярною епіляцією воском.

Епіляція карамеллю: всі достоїнства і недоліки

Епіляція карамеллю не даремно користується все більшою популярністю у жінок, яким необхідно на якомога довший термін позбутися небажаного волосся. У цієї процедури, дійсно, досить багато переваг — причому цілком вагомих і пов’язаних зі здоров’ям шкіри та стійкістю самого ефекту епіляції.

Перш за все, ефект, що досягається за рахунок епіляції карамеллю, досить стійкий — небажане волосся не з’являться на оброблених ділянках шкіри мінімум чотири-шість тижнів, шкіра залишиться шовковистою і гладкою. Більш того, на відміну від більшості видів епіляції, епіляція карамеллю — це, фактично, процедура комплексна: завдяки вхідному до складу пасти цукру обробка ділянок шкіри карамеллю дозволяє не тільки видалити волоски, але і видалити шар відмерлих клітин шкіри, зробивши її м’якше і ніжніше. Нарешті, сама специфіка процедури та нанесення пасти гарантує відсутність врослих волосків.

Між тим, у епіляції карамеллю є і кілька істотних мінусів, мабуть, головний з яких — недостатня популярність цієї процедури: цілком можна зіткнутися з ситуацією, коли епіляцію карамеллю в найближчих салонах краси просто не роблять. Втім, серйозною проблемою це назвати таки не можна: епіляція карамеллю — процедура виключно проста, і проводити її можна навіть у домашніх умовах з не меншим успіхом. А практично єдине протипоказання — це алергія на мед, який входить до складу карамельної пасти для епіляції. Не рекомендується робити епіляцію і в тому випадку, коли шкіра пошкоджена або запалена.

Тетяна Смирнова

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Краса й особиста гігієна. Додайте в закладки постійне посилання.