Епіляція для чоловіків: краса тіла

Чоловіки теж люди і їм також іноді потрібно епіляція, тим більше що зараз вона входить в моду. Епіляція чоловікам проводиться точно так само, як і жінкам, тими ж способами. От тільки кількість процедур чоловікам у більшості випадків потрібна більша.

Навіщо чоловікам потрібно епіляція

Раніше вважалося, що волосся на тілі мало не прикрашають чоловіка, у всякому разі, надають йому мужності. Сьогодні від цих поглядів поступово почали відходити і багато чоловіків проводять собі епіляцію не через якихось особливих життєвих ситуацій, а просто для краси, для того, щоб виділити рельєф м’язів і додати тілу доглянутий вигляд.

Але бувають і такі ситуації, коли чоловік змушений робити епіляцію. На обличчі, наприклад, тому, що хоче відростити бороду, а вона в нього росте майже до самих очей. Епіляцію особи іноді проводять просто в цілях економії часу (не потрібно кожен день голитися), а іноді і за медичними показаннями — щоденне гоління подразнює шкіру обличчя і до ранкам приєднується інфекція (сикоз).

Епіляцію на руках роблять працівники харчової промисловості та харчоблоків — надто густа рослинність може створювати антисанітарію. А спортсмени і танцівники видаляють волосся з усіх не закритих одягом ділянок тіла потім, що так тіло виглядає значно привабливіше.

Нарешті, деякі чоловіки видаляють волосся і з інтимних місць — це також не тільки данина моді, але ознака того, що чоловік стежить за собою. Видаляються при цьому волосся в зоні бікіні (лобка), сідниць і іноді мошонки.

Які види епіляції більше підходять чоловікам

В общем-то вид епіляції вибирається не за статевою ознакою, а за типом волосся і шкіри, а також за місцем розташування волосся, що підлягають видаленню. Наприклад, на обличчі не проводиться ензимна епіляція, а в області бікіні — ультразвукова. Але найкраще чоловікові допоможе вибрати вид епіляції, який підходить саме для нього, дематолог-косметолог косметичного салону. Це буде вже індивідуальний вибір, відповідний типу, кольору волосся та особливостям шкіри.

Чоловікам часто проводять такі види епіляції, так биоепиляцию воском, фотоепіляції, лазероепіляцію.

Епіляція особи у чоловіків

Епіляція особи у чоловіків може проводитися з метою зменшення їх зростання в одному якомусь місці або повного видалення волосся не особі (наприклад, якщо гоління викликає подразнення), відповідно до цього вибирається і метод епіляції.

Наприклад, якщо потрібно провести точкове видалення волосся на обличчі для того, щоб підправити форму бороди, вусів або лінію росту волосся на голові, то найкраще підійде лазерна епіляція, яка дозволить точково впливати на окремі волоски, знищуючи їх цибулини. Але в зв’язку з тим, що не все волосся знаходяться в стані зростання (а тільки в цьому стані можна знищити цибулину), процедуру потрібно буде повторити і не один раз.

Для повного видалення волосся на обличчі більше підійде фотоепіляція або ензимна епіляція в поєднанні з видаленням волосся за допомогою воску (Ваксінг). Що саме вибрати, порекомендує лікар, цих сеансів також потрібно буде провести кілька. Підійде ензимна епіляція в поєднанні з Ваксінг і при видаленні зайвого волосся при зрощених бровах.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Краса й особиста гігієна. Додайте в закладки постійне посилання.