Епіляція бікіні: поверхнева проти глибокої

Видалення волосся в області бікіні сьогодні проводить переважна більшість жінок . Роблять це самими різними способами, від бритви до сверхболезненного видалення воском. Видалення волосся в зоні бікіні традиційно ділиться на поверхневу і глибоку епіляцію.

Що таке поверхнева і глибока епіляція в зоні бікіні

Поверхневою епіляцією в зоні бікіні вважається таке видалення волосся, яке захоплює тільки області, що виходять за межі сучасного відкритого купальника. Таку епіляцію роблять в косметичних салонах і вдома багато жінок.

А ось глибоку епіляцію з повним видаленням волосся з інтимних місць (лобка, великих статевих губ) вирішуються поки робити далеко не всі жінки. По-перше, це боляче, так як в більшості випадків поводится за допомогою воску, а по-друге, трохи незвично. Глибока епіляція носить назву Х-бікіні.

Яким способом можна проводити епіляцію в зоні бікіні

Найкраще почати з консультації дерматолога-косметолога, ще краще, якщо у нього буде ще й спеціальність трихолога (лікаря по захворюваннях волосся). Саме трихолог зможе дати необхідну пораду, який вид епіляції підійде тій чи іншій жінці. Робить це він на підставі ретельного огляду жінки, оцінки кольору, товщини і жорсткості волосся і виявлення всіх протипоказань до процедури епіляції.

Для епіляції зони бікіні можна застосовувати лазерну епіляцію, електроепіляція, фотоепіляція, биоепиляцию. У деяких випадках призначається комбіновані способи епіляції, наприклад, біоепіляції з ензимної епіляцією або лазерної епіляції і електроепіляцією.

Біоепіляція зони бікіні

Біоепіляція — це видалення волосся за допомогою воску або фітосмоли, остання викликає менш хворобливі відчуття, ніж гарячий віск. Цей метод більше відноситься до методів депіляції, так як волосся видаляються поверхнево. Тим не менш, при регулярному його застосуванні пошкодження цибулин волосся все ж відбувається і з часом можна домогтися меншого росту волосся. Якщо цей метод проводиться самостійно, то він дуже хворобливий, але багато жінок вважають, що ефект від такого видалення волосся найчудовіший: шкіра стає як шовкова. Прикладом біоепіляції може бути бразильська епіляція воском, яка користується незмінним попитом серед жінок, незважаючи на свою хворобливість.

Волосся перед процедурою потрібно збрити за три дні, їх довжина не повинна бути більше двох-трьох міліметрів. Перед процедурою в салоні жінка зазвичай приймає душ, потім лягає в спеціальне крісло, шматочок смоли їй приклеюють на маленьку ділянку шкіри, а потім відривають разом з волоссям. Таку процедуру потрібно буде повторити кілька разів, поки не очиститься від волосся вся поверхня. Хворобливість процедури багато в чому залежить від майстерності фахівця, який її проводить. Але багато жінок знаходять її дуже болючою. Після процедури на шкіру наноситься гель або крем, застережливий подразнення шкіри і пригнічує ріст волосся.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Краса й особиста гігієна. Додайте в закладки постійне посилання.