Ензимна епіляція: видалення волосся за допомогою ферментів

Попит на різні види епіляції зростає, це змушує винаходити все нові і нові способи видалення волосся на тілі. Сьогодні найбільш сучасним і досить безболісним способом вважається поєднання ензимної епіляції з наступним видаленням волосся воском.

Принцип дії ензимної епіляції

Як відомо, волосся має цибулину або корінь, що сидить досить глибоко в шкірі. Повністю призупинити ріст волоса можливо тільки, зруйнувавши цибулину. Але вона піддається різного роду впливів лише в той час, коли волосся росте. В інший час цибулина «закривається» і знищити її неможливо. Саме цим пояснюється те, що жодним видом епіляції знищити відразу всі волосяні цибулини неможливо. Потрібно їх тривале регулярне застосування.

Ензимна епіляція — це досить щадний метод видалення волосся за допомогою ензимів або ферментів. Ферменти ці мають рослинне походження, але вони схожі на ті ферменти, які виробляються в організмі людини і допомагають перетравлювати їжу (трипсин, хемотрипсин), розкладаючи на складові частини білки. При нанесенні таких ензимів на шкіру вони проникають в канали волосяних цибулин і впливають на білок, з якого будується волосся, руйнуючи його настільки, що він не підлягає відновленню. На інші білки шкіри вони не діють.

Для того щоб посилити вплив і активізувати ферменти, місце дії піддається спеціальній тепловій обробці за допомогою комп’ютеризованого термоепілятора, на якому фахівець виставляє параметри, відповідні для шкіри і волосся даного пацієнта або підбирає найбільш підходящу для нього програму впливу. Під впливом тепла канали, що з’єднують волосяну цибулину з поверхнею шкіри, розширюються і активізовані ферменти безперешкодно туди проникають. Дія йде досить повільно, так як зруйнувати структуру цибулини відразу ферменти не в змозі. Таке повільне вплив є недоліків ензимної епіляції, саме тому його поєднують з іншим видом — видаленням волосся за допомогою воску.

Після проведення ензимної епіляції проводиться видалення ослабленого волосся разом з коренем за допомогою воску. На відміну від простої депіляції воском, застосування його після попереднього термохімічного впливу на шкіру відбувається майже безболісно і це є великою гідністю, так як видалення волосся воском — це на рідкість болюча процедура.

Показання і протипоказання для проведення ензимної епіляції

ензимна епіляція можна проводити при будь-якому типі шкіри і колір волосся.

Протипоказаннями для даної процедури є підвищена чутливість до застосовуваних ферментам, важкі захворювання внутрішніх органів, особливо серцево-судинної системи, онкологічні захворювання, будь-які загальні гострі захворювання і загострення хронічних захворювань, варикозне розширення вен, шкірні захворювання і порушення цілісності шкіри в місці впливу , вагітність, менструація, підвищена кровоточивість. Ензимна епіляція не проводиться на шкірі обличчя.

Для того щоб уникнути можливих алергічних реакцій, за добу до проведення першої процедури поводится шкірна проба: на внутрішню поверхню передпліччя наносять крапельку ферменту. Якщо протягом доби в цьому місці не виникне значного набряку і почервоніння, значить, проба є негативною.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Краса й особиста гігієна. Додайте в закладки постійне посилання.