Ендермологія — апаратний масаж проти целюліту і ожиріння

Ендермологія — це неінвазивна процедура лікування целюліту і корекції контуру обличчя і тіла. Спочатку призначена для відновлення травмованих м’язів, сьогодні ендермологія застосовується як високотехнологічний метод стимуляції шкіри з метою усунення целюліту.

Ендормологіческій ліпомассаж проводиться за допомогою спеціального апарату, який зачіпає глибокі шари сполучної тканини, недоступні при традиційному масажі. Перед процедурою на пацієнта надягають спеціальний костюм з тонкого еластичного матеріалу, що дозволяє уникнути непотрібного оголення і підвищує ефективність ендермологіі. Сеанс триває близько 35 хвилин, протягом яких фахівець впливає на різні ділянки, уражені целюлітом. На початку курсу потрібне два сеанси на тиждень, з часом їх частота скорочується до одного сеансу в тиждень. Повний курс ендермологіі може включати 20-30 сеансів (кількість сеансів залежить від ступеня целюліту і площі оброблюваних ділянок). За відчуттями ендермологія схожа на масаж, пацієнт почуває себе комфортно і може повністю розслабитися, хоча при впливі на зони вираженого застарілого целюліту можливий легкий дискомфорт.

Дослідження показали, що ендермологія стимулює метаболічну активність і процеси ліполізу в тканинах, що пояснює значне зменшення обсягів тіла. Зміни в тканинах відбуваються на рівні клітинного метаболізму, тому результат від курсу процедур зберігається на тривалий термін. Крім усунення целюліту, до переваг ендермологіі також можна віднести зменшення набряклості тканин, руйнування і видалення жирових клітин, детоксикацію і стимуляцію синтезу колагену.

Процедура ендермологіі

Ефект лікування індивідуальний, варіюється від пацієнта до пацієнта і залежить від таких факторів, як вік пацієнта і його спосіб життя.

Застосування апарату для ендермологіі компанії LPG забезпечує унікальний механічний ліпомассаж з додатковим ефектом підйому і стимуляції сполучної тканини, що розташована під поверхнею шкіри, забезпечує наступні переваги:

 • рух міжтканинної рідини: ендермологіческій масаж стимулює рух міжтканинної рідини, що допомагає усунути набряк тканин і в кінцевому підсумку знищити жирові відкладення.
 • зменшення рубцевої тканини: в ході процедури відбувається руйнування рубцевої тканини, яка зразок пастки утримує рідину, утворюючи «жирові кишені» — ділянки локалізації целюліту.
 • поліпшення мікроциркуляції: процедура стимулює обмін рідин в мережі капілярів, що сприяє поліпшенню відтоку рідини в судинну і лімфатичну системи і, як наслідок, збільшенню припливу кисню і поживних речовин у тканини та їх детоксикації.
 • стимуляція фібробластів: фібробласти — це основні «будівельні матеріали» сполучної тканини, стимуляція яких призводить до вироблення колагену і еластину, необхідних для зменшення ознак старіння.
 • ліполіз: виведення жирних кислот з жирових клітин в кровотік для обміну речовин.
 • Результати ендермологіі

  У середньому потрібно провести шість-вісім процедур, перш ніж будуть помітні результати ендермологіі. Подібно до того, як ми не помічаємо втрати одного-двох кілограмів, важко помітити перші покращення після ендермологіческого ліпомассажа. Але в міру збільшення кількості сеансів зміни на краще стануть очевидні.

  Щоб підкріпити результати ендермологіі, як і будь-який інший процедури естетичної корекції фігури, рекомендується дотримуватися дієти і збільшити споживання води, щоб сприяти виведенню токсинів з організму, а також займатися фітнесом. Зокрема, оскільки ефект стимуляції лімфатичної системи зберігається протягом 3 годин після процедури, а ефект стимуляції кровотоку — протягом 6 годин після процедури, рекомендується присвятити вправам як мінімум двадцять хвилин, щоб прибрати жир і вивести з організму токсини, вивільнені в ході процедури.

  Ефект від курсу ендермологіі зберігається протягом багатьох місяців, але рекомендується проводити щомісячні підтримуючі сеанси, щоб зберегти досягнутий високий рівень обмінних процесів.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Краса й особиста гігієна. Додайте в закладки постійне посилання.