Емо-зачіски для короткого волосся — основні стилі

Хоча емо-стиль в музиці — абсолютно особливий напрямок, в інших сферах на емо-стиль справили значний вплив музичні напрямки вісімдесятих і початку дев’яностих: зокрема, рок-і панк-стиль. Емо-зачіски особливо популярні у сучасних підлітків. Трендовий емо-стиль в зачісках характеризується, в першу чергу, чорним кольором волосся, «рваними» стрижками і довгою, асиметричною, що закриває очі чубчиком.

Створення зачіски в емо-стилі може зажадати допомоги експерта і правильного догляду за волоссям. Оптимальний варіант для тих, хто цінує яскравий стиль емо, але не підтримує «емоційну» спрямованість образу думок шанувальників емо-руху — зачіски в стилі емо для короткого волосся: хоча ці зачіски не так екстравагантні, як стрижки в стилі емо для довгого волосся, вони все одно виглядають красиво, стильно і, як мінімум, нестандартно.

 • «Колючий» стиль
 • Одна з найпопулярніших зачісок в стилі емо для короткого волосся — спеціальна укладка волосся таким чином, щоб вони нагадували шипи. Найкраще такий стиль підходить для короткого волосся. Волосся зачісується вгору і закріплюються за допомогою лаку або гелю для волосся. «Колючий» стиль може бути різноманітним, залежачи тільки від індивідуального смаку: шипи можуть бути максимально «гострими» або ж невеликими, укладеними тільки на потилиці.

 • «Ірокез»
 • Незважаючи на гадану екстравагантність, «ірокез» — одна з найпростіших зачісок для короткого волосся в стилі емо. «Ірокез» вимагає певної стрижки, тому для створення такої зачіски краще всього звернутися до професійного перукаря — немає нічого гіршого, ніж «ірокез», неправильно поставлений на занадто коротких або, навпаки, занадто довгому волоссі. «Ірокез» — зачіска, при якій в середині голови оставляєтся рівна смужка волосся, які зачісується наверх і «ставляться» за допомогою гелю, а волосся з боків або виборювати повністю (характерно для представників панк-культури), або стрижуться коротко.

 • Пряма чубчик
 • Хоча чубчик і коротка стрижка — дві речі, здавалося б, не сумісні, шанувальникам стилю емо вдалося з’єднати їх в достатньо стильні зачіски. Емо-зачіска з чубком передбачає коротко стрижене волосся з боків і ззаду і довгі пасма волосся спереду, з яких вистригати асиметрична, що лягає на очі чубчик. Коротка стрижка з чубком в емо-стилі чи не більш популярна, ніж «ірокез» або шипи, і вважається однією з найбільш трендових.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Краса й особиста гігієна. Додайте в закладки постійне посилання.