Елюмінірування волосся: нові технології на службі краси

Елюмінірування волосся — одне з найбільш цікавих технологічних досягнень в області фарбування волосся. Це процедура фарбування волосся і додання їм блиску за допомогою особливого засобу від компанії Goldwell, яке називається Elumen (звідси і пішла назва процедури). Склад фарби був розроблений в Японії і став справжнім проривом в перукарському мистецтві, адже елюмініровання засноване не на хімічних реакціях, а на фізичних процесах.

Elumen — перша в світі стійка фарба для волосся, яка не містить окисляючих речовин, перекису і аміаку. Вона діє таким чином: негативно заряджені частинки фарби проникають глибоко всередину волосини, який має позитивний заряд, і дуже міцно і надовго утримуються в ньому (ефект магніту) без шкоди для волосяного стрижня.

Після елюмініровання волосся набуває не тільки яскравий відтінок, але і блиск, стають більш сильними і об’ємними, не тьмяніють навіть при інтенсивному впливі сонячного світла. Крім того, фарба Elumen володіє і лікувальними властивостями: вона відновлює пошкоджені ділянки волосся, допомагає повернути природну красу і здоровий вигляд ослабленим волоссю з пористою структурою.

При елюмініровання ви можете вибрати будь-який відтінок, від прозорого до наближеного до натурального кольору волосся, адже крім прозорого, існує ще 22 (за деякими даними, 25) відтінку фарби Elumen. У досвідченого майстра процедура елюмініровання займе близько півтора-двох годин. Спочатку за допомогою спеціального шампуню волосся очищають від забруднення та залишків старої фарби, сушать і фарбують обраним відтінком фарби Elumen. Після фарбування фарбу змивають і наносять стабілізатор і кондиціонер, які також змивають після короткої витримки. Повторювати елюмініровання слід через місяць, але це залежить від стану волосся. Однак це не означає, що елюмініровання — необоротна процедура. Ви в будь-який момент можете прибрати отриманий ефект за допомогою засобу Elumen Return. Колір повертається негайно, інверсія магнітного заряду не заподіює ніякої шкоди волоссю.

Експерти світового рівня одностайно визнають Elumen кращою з існуючих фарб — вона практично унікальна, не шкодить волоссю (а навіть лікує їх), чудово підходить для будь-якого типу і кольору волосся, проста і зручна у використанні і легко, без будь-яких несприятливих наслідків, видаляється.

Як офарбити окремі пасма за допомогою Elumen

Для елюмініровання в домашніх умовах вам знадобиться: одна пара латексних рукавичок, один флакон стійкої фарби Goldwell Elumen, невелика пластмасова ємність, односторонній гребінь для розділення волосся на пасма, пензлик, 25 смужок фольги розміром 5х5 сантиметрів (чим більше пасом ви хочете пофарбувати , тим більше фольги вам знадобиться), таймер, шампунь для фарбованого волосся, кондиціонер для фарбованого волосся.

 • Проведіть тест на чутливість шкіри. Для цього нанесіть на шкіру на згині ліктя або на зап’ясті невелику кількість Elumen, щоб переконатися у відсутності алергічної реакції. Почекайте 20 хвилин і змийте фарбу. Якщо шкіра почервоніла, не використовуйте фарбу.
 • Надягніть рукавички.
 • Вилийте вміст флакона з фарбою в невелику пластикову ємність і розмішайте. У точності дотримуйтесь інструкцій на упаковці.
 • Гребенем розділіть волосся на пасма шириною два-три сантиметри. Відокремте пасма, які потрібно офарбити.
 • Покладіть заздалегідь приготовлені фрагменти фольги під пасмами, які потрібно офарбити, біля самих їх коренів.
 • За допомогою кисті нанесіть фарбу на потрібні пасма. Утримуйте пасмо за допомогою фольги, коли просуваєтеся від коренів до кінчиків, після чого оберніть пасмо фольгою Повторіть цей процес, поки всі потрібні пасма не будуть пофарбовані.
 • Встановіть таймер. В інструкції докладно описано, скільки потрібно тримати фарбу на волоссі.
 • Змийте фарбу, як тільки прозвучить сигнал таймера. Після полоскання нанесіть на забарвлені пасма стабілізатор або кондиціонер.
 • Поради і застереження

  Elumen не знищує колірний пігмент волосся. Фарбу не можна використовувати в якості осветляющего кошти, так як вона не містить аміаку або перекису. Частинки Elumen просто осідають на волосяний стрижень, ніяк не впливає на його структуру.

  Фарбу Elumen можна придбати виключно в професійних салонах, і настійно рекомендується виконувати елюмініровання в салоні, скориставшись послугами професійного колориста. Професійне елюмініровання гарантує стійкий насичений колір і живий блиск здорових і доглянутих волосся. Неправильне фарбування може пошкодити волосся.

  Не намагайтеся використовувати фарбу Elumen для освітлення волосся більш ніж три відтінки в порівнянні з вашим натуральним кольором волосся.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Краса й особиста гігієна. Додайте в закладки постійне посилання.