Елітна стоматологія: дорого або якісно?

Елітна стоматологія — це швидке, ввічливе та якісне лікування і протезування зубів абсолютно без болю. Далеко не кожна стоматологічна клініка є елітною, для цього необхідно найсучасніше обладнання та відповідна підготовка стоматологів — все це вимагає чималих грошових витрат, тому і послуги в такій клініці коштують дорого.

Як лікують зуби в елітних стоматологічних клініках

Лікуванням зубів займається терапевтична стоматологія. В елітній клініці все зроблять швидко і якісно. Про біль під час лікування не йдеться: спеціальне лазерне обладнання дозволяє обробити каріозну порожнину абсолютно безболісно. При цьому у вас під вухом не буде дзижчати страхітлива бор-машина (вже один цей звук викликає у деяких людей стрес) — все відбувається абсолютно безшумно і з мінімальними втратами для зуба.

Якщо зуб зруйнувався настільки, що постраждала знаходиться в порожнині зуба м’яка тканина (пульпа — вона пронизана нервовими закінченнями і дуже болюча), то в елітній клініці зроблять місцеве знеболювання і всі процедури будуть абсолютно безболісними. Якщо ж з якоїсь причини застосувати місцеве знеболювання неможливо (наприклад, є алергія до цих препаратів), то лікування проведуть під загальним наркозом.

Останнє досягнення в стоматології — стоматологічний мікроскоп допоможе стоматолога швидко, акуратно і якісно перевірити стан і запломбувати всі канали кореня зуба. За допомогою мікроскопа можна також якісно «перелечу» зуб, який раніше був запломбований неправильно.

У деяких клініках перед кріслом пацієнта встановлені монітори, на яких пацієнт може бачити все, що відбувається в порожнині рота і при необхідності коментувати хід лікування зубів.

Лікування захворювань пародонту в елітній стоматологічній клініці

В елітних стоматологічних клініках велике значення надається лікуванню захворювань пародонту — околозубних тканин. І тут застосовуються найсучасніші технології і обладнання. При необхідності пацієнту можуть провести пластику ясна (видаленні надлишків ясна і надання їй нової форми), пересадку м’яких тканин для того, щоб зменшити ступінь опускання ясен і оголення ясен, підсадку і пластику кісткової тканини у випадку, якщо кісткова тканина щелепи зменшилася в обсязі і це перешкоджає протезуванню.

Застосовуються найсучасніші методи лікування пародонтозу (обмінних порушень пародонту) і пародонтиту (запалення пародонту). Це глибоке чищення кишень, що утворилися між яснами і зубом, медикаментозна та загальнозміцнююча терапія для відновлення обмінних процесів в тканинах пародонту, підсадка штучної кісткової тканини або власної кісткової тканини пацієнта з подальшим раціональним протезуванням, сприяючим зміцненню рухомих зубів і зниженню навантаження на них.

Імплантація зубів в елітній стоматологічній клініці

Імплантація зубів в елітній стоматологічній клініці має свої особливості: сучасний обладнання та вживані технології дозволяють зробити це швидко і значно знизити протипоказання до імплантації зубів за рахунок попереднього лікування.

Застосовуються методики одномоментного видалення зуба з подальшою імплантацією в ясна імплантату і протезуванням на ньому — все це проводиться в одне відвідування і дозволяє уникнути таких неприємних наслідків видалення зуба, як зменшення об’єму кісткової тканини (сусідні зуби в місці видалення через деякий час сходяться, закриваючи просвіт). При необхідності одночасно проводиться формування нового ясеневого краю, що покращує естетичний вигляд зубів.

У деяких випадках близьке розташування гайморових пазух не дозволяє повести імплантацію зубів, в такому випадку проводиться операція підняття дна гайморової пазухи, після якої встановлюються імплантати (це може проводитися як одночасно з імплантацією зубів, так і на підготовчому етапі лікування).

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Здоров'я. Додайте в закладки постійне посилання.