Електроепіляція зони бікіні: для краси ніжних місць

Електроепіляція зони бікіні дозволяє надовго позбутися непотрібних волосся і зробити шкіру гладкою і шовковистою. Однак мінус цієї процедури в тому, що вона може бути досить болючою, особливо в перші кілька разів, або якщо ви самі намагаєтеся зробити епіляцію будинку і ще недостатньо призвичаїлися.

Поради з проведення електроепіляції

Щоб зменшити хворобливі відчуття, переконайтеся, що волосся досить відросло, і не сильно натягуйте шкіру при епіляції.

Ви також можете використовувати кубики льоду, або епілятор з охолоджуючою насадкою, або робити епіляцію після гарячого душу або ванни (коли волосся більш м’які і волосяні фолікули більш «відкриті»). Після перших сеансів епіляції може виступити декількох крапельок крові, якщо ж кровотеча посилюється, і біль стає більш відчутною, епіляцію краще припинити. Вже після першої епіляції волосся стануть більш м’якими, будуть повільніше рости і легше віддалятися. Зверніть увагу на те, що різні насадки дозволяють одночасно видаляти різну кількість волосся. Експериментуючи з насадками, ви можете значно зменшити хворобливі відчуття і підібрати оптимальну швидкість епіляції.

Не забувайте трохи натягувати шкіру при епіляції. Якщо шкіра не буде достатньо натягнута, то це може не тільки ускладнити процес епіляції, але і привести до травм шкіри, так як вона буде потрапляти між дисками. Натяг шкіри також зробить процес епіляції більш швидким — епілятор буде більш ефективно захоплювати волосся і час епіляції скоротиться.

Деякі рекомендують перед першою епіляцією в області бікіні видалити за день або два волосся на цій ділянці за допомогою електробритви, тому що занадто довге волосся можуть віддалитися не повністю, а також зробити процес епіляції більш болючим. Щоб добитися максимального ефекту і зменшити хворобливі відчуття, переконайтеся, що волосся не дуже довгі, але й не занадто короткі (інакше епілятор захопить не всі волоски, і вже через кілька днів вам буде потрібно ще одна епіляція).

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Краса й особиста гігієна. Додайте в закладки постійне посилання.