Екзодерил — лікує грибкові інфекції

Екзодерил використовується для лікування різних грибкових шкірних інфекцій, таких як стригучий лишай, стопа атлета, і інші. Екзодеріл — це протигрибковий препарат, який діє, запобігаючи розмноженню грибків.

Препарат призначений тільки для зовнішнього застосування. Очистіть та висушіть ділянку шкіри, на який ви будете наносити крем або розчин. Крем слід наносити тонким шаром, акуратно втираючи його в шкіру. В залежності від захворювання екзодеріл слід використовувати один або два рази в день. Ретельно мийте руки відразу після використання екзодеріл, якщо уражені захворюванням ділянки шкіри знаходяться не на руках. Чи не перев’язуйте і не заклеювати пластиром уражені інфекцією ділянки шкіри, якщо цього не рекомендував лікар. Уникайте потрапляння препарату в очі, ніс, рот, і в піхву. Не використовуйте препарат, частіше, ніж вказано в інструкції або протягом більш тривалого часу, ніж рекомендував лікар — це може підвищити ризик появи побічних ефектів. Продовжуйте використовувати екзодеріл, навіть якщо симптоми захворювання практично зникли — занадто раннє припинення курсу лікування може призвести до рецидиву інфекції. Повідомте лікар, якщо ваш стан погіршується або якщо ви не помічаєте поліпшення після чотирьох тижнів лікування.

Протипоказання

Протипоказаннями до застосування є гіперчутливість до компонентів препарату, вагітність і період лактації. Крім того, препарат зазвичай не призначається дітям і його не можна наносити на відкриті рани.

Побічні ефекти

Побічними ефектами екзодеріл можуть бути печіння, подразнення, почервоніння шкіри, сухість або свербіж шкіри на тих ділянках, куди наносили препарат. Якщо який-небудь з цих побічних ефектів зберігається або посилюється, порадьтеся з лікарем. Негайно зверніться за медичною допомогою при появі симптомів важкої алергічної реакції, таких як: висип, набряк (особливо обличчя, язика, або горла), сильне запаморочення, утруднене дихання.

Запобіжні заходи

Перед використанням екзодеріл, повідомте лікаря, якщо у вас коли-небудь були алергічні реакції на алліламіни або інші лікарські препарати.

При правильному використанні передозування екзодеріл практично неможливо. Однак проковтування цього препарату може бути дуже небезпечно; якщо ви випадково проковтнули екзодеріл, негайно зв’яжіться з лікарем.

Лікарська взаємодія

Перед початком використання екзодеріл необхідно повідомити свого лікаря про будь препарати, які ви приймаєте в даний час — включаючи харчові добавки і трави. Застосування екзодеріл може бути не рекомендовано тим, хто приймає медикаменти, що ослабляють імунну систему (наприклад, циклоспорин і кортикостероїди).

Зберігання препарату

Зберігайте екзодеріл при температурі не вище 30С, якнайдалі від джерел тепла і світла. Викидайте препарат, якщо в нього закінчився термін придатності, або якщо він вам більше не потрібен.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Здоров'я. Додайте в закладки постійне посилання.