Ексфоліація сухою щіткою: застава м’якої, гарної шкіри

загрузка...

Скупчення відмерлих клітин шкіри може викликати ряд вельми неприємних проблем — від сухості до засмічених пор і тьмяної, нездорово виглядає шкіри. Видалення такого шару відмерлих клітин кожен день дозволяє стимулювати процес оновлення шкіри, завдяки чому вона виглядає м’якою, здоровою і сяючою. Ексфоліація сухою щіткою — це найпростіший і дешевий метод видалення мертвого шару шкіри, завдяки якому можна ефективно і швидко позбутися від відмерлих клітин.

Наша «активна» шкіра

Так само, як очі вважаються дзеркалом душі, шкіра вважається віддзеркаленням нашого здоров’я. І, хоча на перший погляд здається, що шкіра служить лише оболонкою для тіла, насправді шкіра так само активна, як і інші органи людського організму, змінюючись чи не кожну хвилину. Фактично шкіра втрачає і замінює від 30 до 40 тисяч клітин щохвилини.

Деякі відмерлі клітини видаляються з поверхні шкіри природним шляхом — після прийняття ванни або душу, внаслідок тертя шкіри об одяг. Велика частина відмерлих клітин, однак, залишається на поверхні шкіри, викликаючи формування сухого, лускатого шару і засмічуючи пори.

Переваги ексфоліації

Будучи найпростішим методом ексфоліації, масаж сухою щіткою:

 • Очищає шкіру. Ексфоліація видаляє відмерлі клітини шкіри, бруд і бактерії з поверхні шкіри і з пор, завдяки чому шкіра стає чистішою — адже появи акне сприяють саме відмерлі клітини шкіри, поряд з бактеріями і виділеннями сальних залоз забивають пори.
 • Стимулює кровообіг. Масажні рухи щіткою стимулюють кровообіг — приплив крові забезпечує нижнім верствам шкіри необхідний обсяг кисню і поживних речовин. Ексфоліація щіткою дозволяє не тільки побороти целюліт, але і позбавитися від психологічної напруги і стресу.
 • Збільшує ефективність косметики. Через шару відмерлих клітин на шкірі інгредієнти будь який, навіть самої ефективної косметики не можуть проникнути в нижні шари шкіри. Коли ж мертвий шар видаляється з поверхні шкіри, активним інгредієнтам набагато легше проникнути в шкіру, виявляючи найбільш ефективний вплив.
 • Як вибрати правильну щітку для тіла

  Ексфоліація сухою щіткою вимагає тільки один недорогий інструмент — власне щітку. Якими характеристиками повинна володіти правильно підібрана щітка?

 • Натуральна щетина. Зрештою, саме ця щетина буде стосуватися вашої шкіри щодня.
 • Довга ручка. Завдяки довгій ручці щіткою можна буде дотягнутися навіть до самих важкодоступних областей — наприклад, до середини спини.
 • Знімна ручка. Це дозволяє зробити більш зручним очищення області рук і живота.
 • Ціна. Хорошу щітку для тіла можна придбати за 150 — 600 рублів.
 • Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Краса й особиста гігієна. Додайте в закладки постійне посилання.