Ефірні олії і зачаття: чи можуть допомогти троянди?

Ароматерапія — штука корисна в усіх випадках життя. Правильно підібрані аромати не тільки допоможуть полегшити протікання вагітності і усунути її найменш приємні прояви (наприклад, токсикоз і головні болі), але і підготувати тіло і дух до зачаття. Багато ефірні масла отримують з системи розмноження рослин. Квіткові есенції володіють особливо привабливим запахом, що приваблює бджіл, метеликів та інших запилюють комах.

Ці масла, надзвичайно важливі для «сексуального життя» і розмноження рослини, надають благотворний психологічний ефект на жіночі гормони і органи розмноження. Наприклад, ефірні олії з квітів апельсинового дерева, троянди і жасмину володіють безліччю «інь» характеристик — в тому числі здатністю заспокоювати нервову систему — а також властивостями афродизіаків і антіспазмолітіческімі властивостями.

Ефірні олії: троянда

Роза здавна вважається втіленням жіночності. Вона символізує чистоту і непорочність Діви Марії, яку часто зображують з трояндою в руках. Спочатку чотки робили саме з висушених рожевих бутонів. Гіппократ рекомендував використовувати троянду в акушерстві. Клеопатра просочила рожевої есенцією вітрила свого корабля, щоб сповістити про свою появу нічого не підозрює Марка Антонія. Ось як описує Шекспір прибуття Клеопатри на першу зустріч з Антонієм: «Пурпур вітрил Такими ароматами дихав, Що вітер від любовного томління п’янів … І з гордістю здувалися вітрила, Невидимим і країну пахощів приголомшені берега річки »(У. Шекспір,« Антоній і Клеопатра »).

У тримісячний період підготовки до зачаття ефірні масла троянди (Rosa damascena) — або рожева есенція — можуть вам здорово стати в нагоді. Перш за все, ефірна олія троянди славиться своєю властивістю посилювати здатність до зачаття. Щоб збільшити кількість сперми, попросіть свого партнера прийняти теплу ванну з 4-8 краплями рожевої есенції (бажано не приймати гарячу ванну або душ протягом трьох місяців перед зачаттям, оскільки тепло може зашкодити спермі). Рожеве масло також допомагає очистити матку і відновити порушений менструальний цикл. Для прямого поглинання олії утробою рекомендується приймати сидячі ванни з 3 — 7 краплями рожевої есенції. Рожеве масло, як ніяке інше, сприяє релаксації і викликає позитивні емоції.

Ефірні олії та масаж

Партнерам, які дорожать одне одним і прагнуть зміцнити свої відносини перед зачаттям дитини, рекомендуємо робити один одному масаж і втирати 4 — 7 крапель рожевої есенції, змішаної з 30 мл масляної основи (наприклад, з насіння винограду, солодкого мигдалю, фундука або інших рослинних олій). Інші ефірні масла також надають благотворну дію на організм жінки в цей період. Олія герані (Pelargonium x asperuin) допомагає нормалізувати менструальний цикл і відновити гормональний фон. Олії бергамоту (Citrus bergamia), апельсинового кольору (Citrus aurantium), іланг-іланг (Cananga odorata) і шавлії мускатного (Salvia sclarea) сприяють релаксації і поліпшенню настрою. Для створення спеціальної суміші, яка поліпшує фертильність жінки і знімає стрес, з’єднайте 60 мл масляної основи: 3 краплі рожевої есенції, 4 краплі геранієвої есенції, 3 краплі олії шавлії мускатного, 2 краплі олії іланг-іланг і 2 краплі олії бергамоту. Щовечірній масаж живота і втирання цієї суміші безпосередньо перед сном особливо сприяє поліпшенню сну і розслаблення. Невеликими рухами за годинниковою стрілкою втріть суміш у шкіру всього живота, особливо на ділянці тазових кісток, уздовж діафрагми і сонячного сплетіння, потім повільно перейдіть до нижньої частини живота і лона.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Народні поради. Додайте в закладки постійне посилання.