Ефективність таблеток для аборту — менше ризику для здоров’я

Аборт — процедура штучного переривання вагітності. Для того щоб зробити аборт, необхідно проконсультуватися з гінекологом, який проведе ряд аналізів для визначення терміну вагітності. Якщо термін вагітності менше дев’яти тижнів, для її штучного переривання використовуються спеціальні медичні препарати — таблетки для аборту.

Широко відомі такі таблетки для аборту, як RU-486. RU — це ініціали фармацевтичної компанії-виробника Roussel-Uclaf, а 486 — це лабораторний серійний номер. У багатьох країнах Європи і США препарат RU-486 офіційно дозволений для використання в перериванні вагітності.

Переривання вагітності з використанням спеціальних таблеток для абортів припускає комбінацію двох медичних препаратів — міфепристон і мізопростол. Якщо термін вагітності становить менше дев’яти тижнів, ці препарати максимально безпечні і ефективні в перериванні вагітності.

Гінеколог повинен пояснити принцип дії міфепристону та мізопростолу в механізмі переривання вагітності. В залежності від стану здоров’я лікар прописує необхідну дозу міфепрістола для орального прийому.

Мифепристон блокує рівень гормону прогестерону, необхідного для нормального розвитку плоду і перебігу вагітності. Через блокування гормону внутрішня слизова оболонка матки починає відшаровуватися, а шийка матки — розм’якшуватися. У деяких випадках процес супроводжується невеликою кровотечею — ознакою аборту. Кровотеча може бути невеликим, як в кінці менструального періоду, або рясним. В окремих випадках кровотечі не спостерігається взагалі до прийому другого препарату — мізопростолу.

Мізопростол, ще один препарат для переривання вагітності, прописується в тому випадку, якщо прийом міфепристону не викликав аборт. Мізопростол приймають орально або у вигляді вагінальних свічок протягом сорока восьми годин після прийому міфепристону. Мізопростол викликає скорочення матки, стимулюють виведення вмісту матки з організму.

Основна інформація про таблетки для аборту

Прийом медичних препаратів, що використовуються для переривання вагітності, не рекомендований у разі деяких захворювань, таких як астма, діабет, серцево-судинні захворювання, гіпертензія, проблеми зі згортанням крові. Крім того, таблетки для аборту не ефективні у випадку з позаматковою.

Фахівці Всесвітньої Організації Охорони здоров’я стверджують, що таблетки для аборту — один з найефективніших методів переривання вагітності на ранніх термінах. У дев’яноста п’яти відсотках випадків переривання вагітності на терміні до дев’яти тижнів з використанням таблеток для аборту проходить успішно.

Більш того, використання медичних препаратів для переривання вагітності значно знижує ризик інфекції і смерті жінки. Таблетки для аборту — відносно недорогий і менш ризикований для здоров’я жінки спосіб переривання вагітності, що не вимагає анестезії. Такий метод переривання вагітності не вимагає болезаспокійливих ліків і не супроводжується подальшими ускладненнями.

Один з найбільш поширених побічних ефектів таблеток для аборту — кровотеча, яка може тривати протягом декількох тижнів. У дуже рідкісних випадках такий метод переривання вагітності призводить до інфекції. За статистикою, лише у п’яти жінок зі ста після прийому таблеток для аборту переривання вагітності не відбувається. Іноді для дії препарату потрібно декілька днів. У разі рясного тривалого кровотечі, перших ознак інфекції або будь-яких ускладнень після прийому таблеток для аборту необхідно відразу ж звернутися до лікаря.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Вагітність і діти. Додайте в закладки постійне посилання.