Ефективні вправи для преса — чи варто вірити обіцянкам?

Чи існують спеціальні курси тренувань, які в лічені місяці дозволять додати рельєф м’язів живота, або це міф і реклама бодібілдингу? Чудес, безумовно, не буває, проте є програми, що дають швидкий і помітний ефект вже через шість — вісім тижнів. Тут є одне «але». Ці ефективні вправи для преса розраховані на тих, хто успішно пройшов перший етап роботи з м’язами живота, який зазвичай займає не менше року. Шеститижневий курс — другий етап, спрямований конкретно на формування «кубиків» прямого м’яза.

Програма інтенсивних занять

Отже, жир переможений, м’язи вже досить натреновані і утворюють жорсткий корсет черевної порожнини. Тепер можна зайнятися вдосконаленням фігури і досягти успіху в найкоротші терміни.

Цикл тренувань складається з трьох етапів, кожен з яких займає два тижні. Всі шість тижнів виконуються одні й ті ж вправи, але на кожному етапі навантаження наростає. Курс являє собою методичне прокачування кожної групи м’язів, він відрізняється монотонністю і вимагає терпіння і наполегливості.

Зміст комплексу вправ

В основі комплексу лежать три вправи, яким потрібно приділяти максимум уваги:

 • Підйоми тулуба на похилій поверхні. З положення «лежачи, руки за головою», торс піднімається в положення «сидячи» і повертається у вихідне положення
 • З положення «лежачи» здійснюється підйом абсолютно прямих ніг. Таз зафіксований, прогин у попереку неприпустимий. Ноги не повинні торкатися підлоги.
 • З положення «сидячи на краю лави» ноги, зігнуті в колінах підтягуються до грудей, а тулуб нахиляється до колін. Потім тіло відхиляється назад, а ноги опускаються.
 • Ще шість — сім вправ на різні групи черевних м’язів зазвичай додаються інструктором або самим спортсменом довільно, виходячи з індивідуальних особливостей фігури. Найпростіший принцип — використовувати вправи, виконання яких було найбільш важким на попередньому етапі тренувань. Не слід шукати легких шляхів. Те, що вже добре виходить, не представляє практичного інтересу.

  Ідеального рельєфу м’язів домогтися може кожен. Головне — вірити в себе і підтримувати позитивний настрій у перші три тижні. Після закінчення цього терміну з’являться перші результати, відчутні в самому прямому сенсі.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Краса й особиста гігієна. Додайте в закладки постійне посилання.