Дванадцять способів зробити фітнес захоплюючим

Відвідування спортзалу не викликає у вас колишнього ентузіазму? Тренування перетворилися на обридлу рутину? Втомилися від фітнесу і роздумуєте про те, щоб припинити заняття? Зрозуміло, ніхто не вимагає від вас «пристрасної любові» до спорту, однак мало задоволення займатися тим, що вселяє вам відраза

Як відомо, захопленість процесом істотно покращує результат, тому ми вирішили запропонувати вам дванадцять способів відродити інтерес до фітнесу, навчитися отримувати задоволення від процесу і домогтися видатних результатів.

Запишіться в групу

Заняття фітнесом поодинці швидко набридають. У деякі дні ви займаєтеся упівсили, в інші — взагалі не займаєтеся і розслабляєтеся в барі з соком. У групі з’являється запал змагання, інтерес спілкування з інструктором та іншими учасниками, різноманітність, відповідна музика, і найголовніше — дзеркала, які підтримують вашу мотивацію і дозволяють негайно побачити результати.

Запросіть партнера

Вірогідність продовження тренувань протягом тривалого періоду у тих, хто займається фітнесом у компанії подруги або знайомого, становить майже 90%. Вибирайте партнера, рівень фізичної підготовки якого приблизно відповідає вашому (або трохи його перевершує). Пообіцяйте один одному не пропускати занять або навіть уклав парі, хто досягне кращих результатів. Таким чином, ви будете відповідальні один перед одним, станете суворо стежити за успіхами свого партнера, не дозволите йому проспати тренування, будете займатися трохи інтенсивніше, ніж при самостійних заняттях. Не варто шукати фітнес-парнера серед далеких знайомих. Кращі партнери — подружжя.

Запишіться в тренувальний центр для новачків

Загальним божевіллям на тренувальних центрах для новачків ми зобов’язані телевізору. Такі центри можна знайти практично в будь-якому — навіть самому глухому — містечку по всьому світу. Заняття в подібному центрі починаються, як правило, рано вранці і проводяться п’ять днів на тиждень протягом чотирьох-восьми тижнів поспіль. За періодом інтенсивних тренувань слідують двотижневі «канікули». Такий режим тренувань дозволяє надовго позбавитися від зайвої ваги і створити нове тіло, про який ви завжди мріяли.

Користуйтеся бібліотечним абонементом

Як можна схуднути за допомогою бібліотечного абонемента? Дуже просто! У бібліотеках часом можна знайти цілі стелажі з відеозаписами аеробіки, доступ до яких ви можете отримати абсолютно безкоштовно в будь-який час. Кожного тижня ви можете брати нову касету і вибирати серед безлічі форматів і технік занять (а також інструкторів). Такі заняття не вимагають практично ніякого устаткування зразок тренажерів.

Стежте за часом

Чи доводилося вам бачити в спортзалі людей, які ніби то поселилися там? Їх щелепні м’язи рухаються сильніше, ніж будь-які інші м’язи на тілі — бо рот не закривається ні на хвилину. Знайте: ці люди ніколи не досягнуть бажаного результату. Не базікайте — і зможете скоротити час тренування до двадцяти п’яти хвилин (цього цілком достатньо). Час та інтенсивність занять — назад пропорційні величини. Якщо ви тренуєтеся інтенсивно і викладаєтеся по повній, зовсім необов’язково проводити в спортзалі цілу годину. Якщо у вашому розпорядженні всього двадцять п’ять хвилин, прикладіть трохи більше зусиль, ніж зазвичай, і досягнете гарних результатів навіть за такий короткий час. Можливо, ви виб’єтеся з сил, однак усвідомлення того, що з потом виходять зайві калорії, повинно надихнути вас на подальші подвиги. Освіжаючий душ швидко приведе вас в норму і відновить сили.

Умовно розділите тіло на дільниці

Якщо зазвичай ви виконуєте вправи на зміцнення всіх м’язів, спробуйте зосередитися на окремій групі м’язів. Це покращить ефективність тренування і допоможе порушити сталу рутину. Наприклад, у понеділок зміцнюйте верхню частину тіла, у вівторок — нижню, ноги, а в середу — м’язи черевного преса і поясниці. Зробіть перерву і повторіть цикл спочатку.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Краса й особиста гігієна. Додайте в закладки постійне посилання.