Дорогі секрети косметичних компаній

Нікого не здивує інформація про те, що виробники косметики схильні перебільшувати (м’яко кажучи) гідності своєї продукції, однак завдяки нескінченній рекламі і успішної маркетингової стратегії багато хто з нас все ж наївно вірять розповідям про чудесне дії тієї чи іншої косметики. Тому ми вирішили розвінчати найпоширеніші міфи і застерегти вас від даремних витрат на засоби, які не виправдають ваших сподівань.

Нормативна база стандартів косметичної продукції фактично нерозвинена

Наприклад, стандарти косметичної продукції відрізняються від стандартів медикаментів (всім відомо, що ці стандарти далеко не завжди дотримані). Компанії-виробники косметики можуть робити які завгодно гучні заяви щодо властивостей свого продукту, але ці заяви нічим не підкріплені. Обережно вибираючи слова і використовуючи в рекламі розпливчасті формулювання, косметичні компанії також успішно уникають санкцій. Більш того, так звані «дослідження», на які часто посилаються виробники косметики на підтвердження ефективності своєї продукції, не підкріплені науковими фактами. Коротше кажучи, у косметичних компаній є дуже і дуже переконливий стимул для брехні і обману покупців — величезні гроші, які обертаються в цій сфері, — і зовсім незначний стимул для чесності — нерозвинена законодавча база. Це означає, що заявами на кшталт «колір зберігається на цілий день!» (Це якщо не рухатися, не розмовляти і не є) або «засіб гіпоалергенного» не варто довіряти.

Єдине ефективний засіб проти старіння — сонцезахисний крем

Якщо хочете уповільнити процес старіння шкіри, щодня користуйтеся сонцезахисним кремом і якомога менше часу проводите на сонці, замість того, щоб користуватися дорогими марними «антивіковими» сироватками і нічними кремами. Ефективний сонцезахисний крем повинні захищати як від УФА, так і від УФВ-випромінювання. Сонцезахисний крем, що захищає від УФА-променів, що викликають рак шкіри і утворення зморшок, повинен стримати в якості активного інгредієнта або діоксид титану, оксид цинку або авобензон (також відомий як парсол 1789 (Parsol 1789) або бутил метоксідібензоілметан). Ви здивуєтеся, коли дізнаєтеся, що цей найважливіший компонент відсутній у більшості сонцезахисних засобів — ось перевірте крем, яким ви користуєтеся. Якщо він не містить авобензон, купіть новий, в якому виправлена ця помилка.

«Натуральність» кошти ще не робить його безпечним або більш ефективним

Знов-таки, використання терміну «натуральний» ніяк не регулюється законодавчо. Багато «натуральні» компоненти косметики можуть серйозно нашкодити здоров’ю або навіть мати смертельно небезпечні ускладнення. Ось лише деякі «натуральні» інгредієнти косметики, що викликають подразнення шкіри: м’ятна олія, цитрусова і лавандова олія, і гамамелис. Це не означає, що всі натуральні інгредієнти шкідливі для шкіри — це не так. Крім того, нарівні з шкідливими хімічними інгредієнтами, існують і корисні хімічні компоненти.

Косметика не може захистити шкіру від шкідливої дії забрудненого навколишнього середовища

Містяться в атмосфері забруднюючі речовини безперешкодно проникають в організм, незалежно від того, що ви наносите на шкіру.

Дорога косметика нічим не краще дешевих аналогів

Часто одна і та ж косметична компанія випускає і дешеві, і дорогі кошти з фактично ідентичною формулою, тільки під різними брендами.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Краса й особиста гігієна. Додайте в закладки постійне посилання.