Домашнє відбілювання зубів — порадьтеся зі стоматологом

Майже кожна людина, незалежно від статі, мріє про білозубою посмішці. Більшість людей при цьому не може дозволити собі регулярне професійне відбілювання, але існує і домашнє відбілювання зубів.

Ефект полуниці

Полуниця є природним засобом для відбілювання зубів. Роздушіть полуницю вилкою, змішайте з невеликою кількістю соди, лимонного соку і перекису водню і протягом приблизно п’яти хвилин масажуйте цією сумішшю зуби. Після закінчення процедури почистіть зуби зубною пастою.

Суміш соди і будь-якої зубної пасти

Це один з найпростіших способів домашнього відбілювання зубів. Сода не зробить зуби набагато біліше, зате вона ефективно очистить їх від нальоту і зробить більш блискучими. Змішайте соду з зубною пастою і чистіть цією сумішшю зуби один-два рази на тиждень. При більш частому використанні сода може пошкодити зубну емаль.

Деревна зола

Деревна зола містить гідроксид калію — речовина, що володіє відбілюючим властивістю. Крім того, мікроскопічні кристали ефективно усуваються різні забруднення, в тому числі зубний наліт. Проте надмірно часте застосування деревної золи може привести до пошкодження зубної емалі.

Щоб чистити зуби деревною золою, ви можете просто покласти її на вологу зубну щітку або змішати попіл з невеликою кількістю зубної пасти.

Відбілюючі зубні пасти

Будь зубні пасти містять м’які абразиви, які допомагають видалити поверхневі забруднення. До складу деяких аптечних відбілюючих зубних паст входять, в невеликій кількості, перекис карбаміду або перекис водню. У кращому випадку такі пасти освітлюють зуби на один тон.

Відбілюючі гелі та смужки

Відбілюючі гелі на основі перекису водню слід наносити на зуби двічі на день протягом чотирнадцяти днів. Перші результати стануть помітні вже через декілька днів. Відбілюючі смужки також покриті тонким шаром гелю з перекисом водню. Ці кошти також освітлюють зуби на один-два тони, що пов’язано з низьким вмістом відбілюючого речовини. Більш високі дози перекису водню небезпечні для домашнього відбілювання зубів.

Відбілюючі засоби для полоскання рота

Як багато інші засоби для полоскання рота, вони освіжають подих, змивають зубний наліт і запобігають хвороби ясен. Однак у них також містяться речовини, відбілюючі зуби, наприклад, перекис водню. Виробники кажуть, що результати стають помітні через дванадцять днів використання. Необхідно лише полоскати рот протягом 60 секунд двічі в день — перед тим, як чистити зуби. Проте деякі експерти говорять, що ці кошти не так ефективні, як інші засоби для домашнього відбілювання зубів. Зуби контактують з отбеливающими речовинами протягом дуже короткого проміжку часу, і цього недостатньо для отримання бажаного ефекту.

В цілому, експерти рекомендують домашнє відбілювання зубів тим, чиї зуби потемніли лише трохи. Крім того, регулярне домашнє відбілювання допоможе надовго зберегти природний колір зубів. Однак для тих, у кого серйозні проблеми з кольором зубів, більш ефективним буде професійне відбілювання.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Здоров'я. Додайте в закладки постійне посилання.