Домашня депіляція воском — недорога альтернатива для зайнятих жінок

загрузка...

Гладкі ноги — важлива складова образу успішної доглянутою жінки. Але враховуючи наради по ранках і роботу до ночі, де знайти час на щоденне гоління або на салонні процедури? Допомогти зможе домашня депіляція воском.

Якщо дотримуватися всіх правил, видалення волосся будинку може стати простою і економічною альтернативою салонної депіляції. З цієї статті ви зможете дізнатися про холодному і гарячому видаленні волосся воском, про те, що входить в набори для домашнього використання. Також ви з’ясуєте, як підготувати шкіру до процедури і уникнути поширених помилок. І, нарешті, як доглядати за шкірою після депіляції.

Як діє депіляція воском

Депіляція воском — це спосіб видалення волосся за допомогою холодного чи гарячого воску. Цей метод ефективний і для маленьких, і для великих областей, наприклад, для брів або для ніг. Особливо зручно використовувати віск для великих областей, коли треба швидко і легко видалити багато волосся.

Зазвичай процедура, будь то вдома чи в салоні, складається з трьох етапів:

 • Нагрівання. Спочатку віск нагрівають до теплої (не гарячої) температури, поки він не стане м’яким.
 • Нанесення. Потім віск наносять тонким шаром на шкіру за напрямком росту волосся. Коли віск виявляється на шкірі, що містяться в ньому смоли прилипають до волосків. Потім зверху накладається смужка тканини і щільно притискається.
 • Видалення. Потім смужка тканини швидким рухом відривається в напрямі, протилежному зростанню волосся. Процес повторюють, поки все волосся не будуть видалені.
 • Пам’ятайте, що віск краще застосовувати, коли волоски трохи відросли, хоча б на півсантиметра, тобто приблизно через тиждень після останнього гоління. Так як при депіляції воском волоски вириваються з цибулин, ви зможете насолоджуватися гладкою шкірою кілька тижнів.

  Види наборів для домашнього використання

  Вибір наборів для депіляції воском досить обширний. Одні з них призначені для використання гарячого воску, інші — холодного. Незалежно від цього, набори поділяються на два види:

 • Набори з смужками тканини. Процес використання аналогічний описаному вище: віск треба нагріти, нанести тонким шаром на шкіру, накласти смужку тканини і відірвати.
 • Набори без смужок. Принцип дії такий же, але в цьому випадку не використовують тканину. Треба просто взятися за край застиглого воску і видалити його різким рухом.
 • Вибирайте набір ретельно. Можливо, вам доведеться спробувати декілька різних, перш ніж ви виберете відповідні засоби. Пам’ятайте, що ви не повинні жертвувати якістю або комфортом, вибираючи домашню депіляцію. Крім того, ви можете попросити поради з вибору набору в салоні краси.

  Підготовка до депіляції воском

  Дуже важливо підготувати шкіру до процедури. Спочатку варто провести тест на невеликій ділянці шкіри, щоб дізнатися, чи не викликає віск роздратування.

  Підготовка шкіри. Для успішної депіляції важливо переконатися, що шкіра чиста, без жиру або бруду. Перш ніж нагрівати віск, витратьте час на очищення шкіри. Не використовуйте лосьйон або крем для тіла, це може перешкодити воску приклеїтися до волосся. Щоб очистити шкіру від залишків засобів для догляду, використовуйте тонік — намочіть у ньому ватний тампон і протріть область, де збираєтеся видаляти волосся.

  Будьте готові до хворобливих відчуттів. На жаль, видалення волосся воском може бути болючим, але слід пам’ятати, що у кожної людини своє сприйняття болю. Крім того, при регулярній депіляції біль стає слабкішим. Щоб зменшити дискомфорт, ви можете прийняти знеболююче всередину або нанести знеболюючий гель.

  Догляд за шкірою після депіляції воском

  На видаленні волосся процедура не закінчується. Перш ніж насолоджуватися гладкою шкірою, треба зробити наступні кроки.

 • Видалити віск. Якщо на шкірі залишився віск, намочіть ватний тампон у дитячому маслі або ніжному засобі для очищення шкіри і протріть область, де видаляли волосся.
 • Зменшити червоність. Щоб зменшити почервоніння, прикладіть холодний компрес, наприклад, мокрий рушник або лід, загорнутий у рушник.
 • Запобігання врослого волосся. Після депіляції воском можуть з’являтися врослі волосся. Щоб уникнути цього, використовуйте засоби з саліциловою кислотою. Але застосовувати їх слід не раніше, ніж через день після видалення волосся, інакше можливі біль і подразнення.
 • Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Краса й особиста гігієна. Додайте в закладки постійне посилання.