Домашні засоби детоксикації організму: звернемося до травам

Є багато методів детоксикації організму, які можна спробувати провести прямо у себе вдома. У більшості випадків ці домашні засоби дійсно допомагають в очищенні організму. Оскільки існує велика кількість таких програм, в них можна заплутатися, так як часто вони тільки ускладнюють те, що насправді набагато простіше.

Тим не менш, основи будь-якого домашнього методу очищення досить прості. Потрібно просто змінити свій раціон харчування, але серед всього цього різноманіття важливо знайти правильну дієту. Деякі з таких простих і ефективних засобів перераховані нижче.

Якщо слідувати правилам, наведеним нижче, можна домогтися багатьох позитивних змін в організмі. Коли в організмі почнеться активний процес детоксикації, людина буде відчувати себе більш здоровим та енергійним. У кінцевому підсумку можна навіть втратити кілька зайвих кілограмів, і теж в максимально короткий термін, можливо, протягом однієї або двох тижнів.

Природні засоби домашнього очищення є м’якими і ефективними методами детоксикації, які також зціляють організм. Отже, доцільно хоча б спробувати кошти, перераховані нижче:

 • Кульбаба — рослина для очищення і детоксикації організму. Ця трава у всьому світі відома своїм ефектом детоксикації і клітинної стимуляції, який допомагає позбутися від токсинів. Кульбаба застосовується для лікування печінки, а також використовується для підвищення імунітету і білих кров’яних клітинах.
 • Свіжі соки зі свіжих фруктів і овочів також є природними детоксикант. Вони підвищують рівень енергії і активізують організм, очищаючи його від токсинів. Щоб отримати здорову суміш вітамінів, ферментів і мінеральних речовин, потрібно змішати овочеві і фруктові соки. Крім очищення організму від різних токсинів, які накопичилися з плином років, ці соки мають лікувальні властивості, допомагаючи у лікуванні таких захворювань як артрит, рак, проблеми з нирками, розлади печінки, а також у лікуванні багатьох інших проблем зі здоров’ям.
 • Петрушка — це трава, яку різні цивілізації протягом сотень років використовували як складової лікувальних перев’язок та лікарських засобів. Вона також є засобом для очищення організму, яке можна ефективно використовувати. Вона очищає різні органи — сечовивідні шляхи, печінку, нирки та інші. Вона також корисна для товстої кишки. Таким чином, її можна використовувати в якості домашнього кошти для видалення накопичених токсинів.
 • Існують і інші засоби, крім перерахованих вище, які можна розглядати в якості засобів для очищення організму. Можна включити в свій раціон шпинат, журавлинний сік, розторопшу або жостір. Вони також в рівній мірі корисні. Тому, якщо настав час очистити організм, можна спробувати скористатися одним із засобів, перерахованих вище, або навіть поєднанням кількох з них, і за короткий час позбутися від токсинів і шлаків.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Народні поради. Додайте в закладки постійне посилання.