Для кого підходить мінеральна косметика

загрузка...

Якщо ви відчуваєте, що ваша шкіра втомлюється від густого , важкого макіяжу, який забиває пори, викликає роздратування шкіри і не дає їй дихати, можливо, пора відкрити для себе мінеральну косметику. Вона складається з натуральних інгредієнтів, і в ній немає речовин, які є продуктами переробки нафти, які практично в будь декоративній косметиці. Звичайно, нафта теж відноситься до натуральних продуктів, однак її похідні не завжди приносять користь шкірі.

Мінеральна косметика не є одним з новітніх винаходів. Люди вже кілька тисячоліть тому почали використовувати мінеральні сполуки, щоб розфарбовувати обличчя і тіло — як в ритуальних цілях, так і просто для підвищення власної привабливості. Однак великим виробникам косметики знадобилося чимало часу, щоб розгледіти в мінералах потенційне джерело прибутку.

Переваги

Мінеральна косметика є некомедогенной — вона не забиває пори і дозволяє шкірі дихати. У той же час вона захищає шкіру від дії шкідливих речовин, в тому числі, вільних радикалів. Оксид цинку, який часто входить до складу мінеральної косметики, забезпечує захист від ультрафіолетових променів. Крім того, мінеральна косметика володіє протизапальними властивостями. Вона робить менш помітними ознаки старіння шкіри, лягає рівномірно і добре тримається протягом всього дня. Мінеральна косметика виглядає природно — ніяких сповзаючих шматками шарів пудри і скочуються тіней. Вважається, що можна навіть лягати спати, не змивши мінеральну косметику — втім, це варто дозволяти собі лише в тих випадках, коли після важкого дня залишаються сили тільки на те, щоб дістатися до ліжка і впасти на неї, навіть не роздягаючись.

Багато дерматологи рекомендують використовувати мінеральну косметику своїм пацієнтам з такими проблемами, як акне і розацеа. Вона не тільки добре приховує дефекти шкіри, але і сприяє їх усуненню.

У мінеральній косметиці практично не розмножуються бактерії, тому що в ній немає вологи; тому її можна зберігати довше, ніж звичайну декоративну косметику, а при її виготовленні не використовуються консерванти.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Краса й особиста гігієна. Додайте в закладки постійне посилання.