Для чого жінкам чоловіки?

Давайте звернемося до теми, яка розбурхує розуми всіх людей на планеті. Ми поговоримо про жінок і про чоловіків. Навіщо вони потрібні один одному? Чи потрібні вони в принципі? Як бути тим, хто відчуває себе непотрібним? Тема нашої статті носить, ні багато ні мало, екзистенційний характер, тому не судіть строго, дорогий читачу. Отже:

Для чого жінкам чоловіки?

Чи можна дати точну відповідь на це питання? Швидше за все ні. Багато жінок переконані в тому, що сьогоднішні чоловіки потрібні їм лише для того, щоб народити дітей природним способом. Тобто чоловіки потрібні жінкам для розмноження. Така позиція пояснюється тим, що сучасний світ проходить процес глобальної і глибокої перебудови. Живучи на Землі сьогодні, людина користується всіма благами цивілізації і всіма зручностями, які суттєво полегшують життя, а головне рятують людину від агресивної діяльності з видобутку ресурсів. Якийсь прообраз видобутку на сьогоднішній день — це гроші. Гроші — це ресурс, який визначає виживання сучасної людини.

Як відомо, багато жінок можуть заробляти і заробляють гроші набагато більші, ніж багато чоловіків. Таким чином виходить, що чоловік перестає відповідати еволюційно закріпленої за ним ролі добувача. Багато сучасні жінки прагнуть до здобуття незалежності і самостійності. Навіть дітей багато жінок хочуть виховувати на самоті. Ось тут-то і встає наш кризовий питання. А навіщо жінкам чоловіки? Бути може вони і не потрібні? Адже сучасні темпи розвитку науки дозволяють вирощувати дітей і без участі чоловіка. Нехай ця технологія поки дуже дорога, але пройде пару десятків років і технології сильно впадуть в ціні. Що з чоловіками буде тоді? Яку роль вони виконуватимуть і чим займуться? А для чого чоловікам жінки?

Питання і предмет нашої статті настільки невідомий, що важко навіть приблизно відповісти на питання про те, для чого жінкам чоловіки. Відповідь на це питання, мабуть, варто пошукати в такій науці, як психологія. Яка цінність психологічного компонента спілкування жінки і чоловіки? Ця цінність настільки велика, що переоцінити її не представляється можливим. Про що ми ведемо мову? А мова-то йде, мабуть, про головне феномен нашого життя, без якого втрачається весь сенс жіночої незалежності, сили і відчуження. Мова йде про почуття любові, яке не піддається опису жодної сучасної науки.

Хотілося б відразу зробити невелику обмовку. Ми не хочемо стрясати навколишнє повітря порожніми словами про силу і владу любові над жіночим і чоловічим розумом. Ми хочемо спрямувати русло нашої розмови скоріше ближче до біологічної сторони питання. Звідки береться почуття любові? Що це? Космос? Всесвіт? У глобальному розуміння швидше за все так і є. Ну а в планетарних загальнолюдських масштабах? Любов — це одна з головних людських потреб, походження якої випливає з інстинкту самозбереження будь життя у всьому Всесвіті, яку б форму це життя не носила. Реалізація потреби визначає те, наскільки людина пристосований до навколишнього світу. Чому люди, які домоглися успіху в кар’єрі, але упустили можливість відчути всю силу глибокої особистої прихильності, частенько говорять про те, що не відчувають себе частиною цього світу? Відповідь, на наш погляд, такий. Люди пропустіть можливість полюбити зазнали краху в реалізації потреби самозбереження і продовження себе в іншій людині, а надалі і в усьому світі. Ось, для чого чоловікові потрібна жінка.

Глобальність теми даної статті визначила стиль і форму викладу думок автора. Як ми вже просили, не судіть строго, дорогий читачу. Точної відповіді на питання про те, для чого жінкам чоловіки, для чого чоловікам жінки і що значить жінка для чоловіка, не існує і навряд чи з’явиться найближчим часом. Спробуйте самостійно відповісти на це непросте питання. Кожна людина бачить світ своїми очима.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Відносини і Сім'я. Додайте в закладки постійне посилання.