Для чого роблять обрізання?

v Відео — «Для чого роблять обрізання»

Обрізання — це хірургічна операція, при якій проводять видалення крайньої плоті у хлопчиків і чоловіків. Не можна назвати загальну для всіх мета обрізання, у кожного свої причини для даної операції.

Цілі — для чого роблять обрізання хлопчикам і чоловікам Релігія

В даний час обрізання по релігійні цілям проводиться найчастіше в іудеїв і мусульман. Для них ця процедура є символом священного союзу на тілі. Обрізання — це заповідь для єврейського народу, коли людина вступає в союз з Богом.

Вважається, що тіло є оболонкою душі, і кожен орган відповідає певній частині душі. Крайня плоть — це оболонка, що позначає перешкоду. Вона покриває орган, відповідальний за дітонародження. Їй відповідає оболонка душі, яка не дозволяє діяти відповідно до волі Бога.

Обрізаючи крайню плоть, усувається і «необрізання серця». Тобто людина відривається від любові тільки до матеріального і наближається до любові до Божественного.

Гігієна і медицина

У США більшість чоловіків проходять процедуру обрізання по не релігійних причин. А в африканських і азіатських країнах вважається, що обрізання — це вимога гігієни. Під крайньою плоттю відбувається постійне скупчення смегми, що сприяє розмноженню і розвитку бактерій там. Виходить, що обрізання забезпечує краще підтримання чистоти статевого члена. Відзначають, що обрізані чоловіки набагато рідше заражаються сифілісом і гонореєю. Але не будемо забувати, що необрізаний чоловік, дотримуючись чистоту статевих органів, може з таким же успіхом оберігатися від різних захворювань.

З медичної точки зору, обрізання також вважається корисною операцією. Справа в тому, що в крайній плоті містяться певні клітини, які віддаляються разом з нею. А з їх усуненням зменшується сприйнятливість до СНІДу в 6 разів. Крім того, знижується ймовірність захворювання до деяких венеричних захворювань.

Регулювання сексуальності

Після обрізання чутливість статевого члена зменшується, а відповідно тривалість статевого акту збільшується. Це відбувається внаслідок того, що під час обрізання травмуються нерви статевого члена.

Але не варто забувати про те, що більшість чоловіків з обрізанням не бажають займатися сексом з презервативом, так як перестають при цьому отримувати задоволення. У такому випадку потрібно знаходити інші способи контрацепції.

Проти обрізання

Противники обрізання крайньої плоті у чоловіків аргументують свою думку наступними доводами:

  • Крайня плоть дана чоловікові від народження. Навіщо видаляти те, що передбачено природою?
  • Обрізання крайньої плоті робить головку статевого члена сухий, так як вона позбавляється покриття і мастила. А саме на ній зосереджена велика кількість нервових закінчень, що дає чоловікові найбільшу насолоду.
  • Після обрізання чоловік може відчувати не самі приємні відчуття внаслідок тертя об білизну.
  • Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

    Схожі статті:
    Попереднє з категорії:
    Запис опублікована в рубриці Релігія. Додайте в закладки постійне посилання.