Для чого потрібні тампони?

Тампони призначені для жіночої гігієни. Під час щомісячної менструації тампон вводиться в піхву, де добре вбирає виділення. Тампон відмінно приймає форму тіла. Він набухає від вологи, тому час від часу його необхідно замінювати.

Для чого потрібні тампони, якщо існують прокладки?

Тампон — це альтернатива прокладкам. На відміну від останніх тампони не помітні навіть під супер облягає одягом, вони займають дуже мало місця в жіночій сумочці. Не турбуйтеся, тампони також надійні, як і прокладки.

Для чого потрібні тампони з аплікатором?

Тампони з аплікатором для багатьох дівчат набагато зручніше звичайних, адже перші забезпечують гігієнічне введення тампона, навіть якщо ви не впевнені в чистоті своїх рук, ви просто не торкаєтеся самого тампона завдяки апплікатору. Також аплікатор сприяє правильному розташуванню тампона в тілі жінки. Він розташується на потрібній глибині піхви, а значить, ви будете почувати себе дуже комфортно.

Для чого потрібні тампони із спідничкою?

спідничкою у тампона називають спеціальну матерію, яка продовжує сам тампон. Вона забезпечує додатковий захист, яка особливо хороша в перші дні місячних, коли виділення рясні. Додаткових відчуттів спідничка тампона не викликає.

Купуючи тампони будь-якої марки, будьте впевнені, в кожній упаковці є інструкція з їх застосування. Також про те, як користуватися тампонами, ви можете дізнатися в нашій статті.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Здоров'я. Додайте в закладки постійне посилання.