Для чого потрібні прокладки?

Знати відповіді на всі питання не може ні одна людина. Згадайте себе, як ви борозните простори інтернету, коли необхідно щось дізнатися. Так і питання, навіщо потрібні прокладки, потребує докладному і доступному поясненні. Адже про це можуть запитувати дівчинки, що наближаються до підліткового віку, коли мама не змогла їм пояснити настільки делікатний момент. Цим можуть цікавитися юнака, щоб не потрапити в дурне становище від не знання, спостерігаючи величезна кількість реклам з прокладками. Зрештою, часто дорослі жінки не мають уявлення, як відповісти своїм малюкам, навіщо потрібні прокладки.

Навіщо потрібні прокладки

У першу чергу, вам необхідно знати, що прокладки потрібні лише жінкам. А в тому, навіщо потрібні прокладки жінкам, ми зараз розберемося. Розрізняють такі види жіночих прокладок:

 • прокладки для критичних днів,
 • щоденні прокладки
 • Як правило, коли дівчина досягає пубертатного віку (12-14 років), у неї кожен місяць відбувається менструація (місячні), тобто кров’янисті виділення з піхви. Це цілком природний процес, який означає, що дівчина дозріла для зачаття і здатна завагітніти, якщо не буде оберігатися під час сексу. Кровотеча зазвичай триває від 3 до 5 днів і в нормі повторюється кожен місяць. Ось для чого потрібні прокладки дівчатам, щоб місячні не порушували звичного способу життя і не бруднили одяг.

  Крім того, виділення в період менструації створюють благодатний грунт для утворення бактерій в інтимній зоні жінки, а прокладки є необхідним засобом гігієни, яке слід змінювати час від часу, підтримуючи чистоту. Прокладки потрібні дівчатам на весь час місячних.

  Ще виділяють щоденні прокладки, які потрібні жінкам для підтримання чистоти і свіжості нижньої білизни. Щоденні прокладки необхідні для того, щоб вбирати слизові виділення, і не бруднити білизну.

  Що відповісти дитині, навіщо потрібні прокладки жінкам

  Коли малюк бачить по телевізору рекламу жіночих прокладок, не дивно, що він буде цікавитися, для чого потрібні прокладки тітонька. Щоб дитина не обклеїв квартиру вашими щоденки, подумавши, що це наклейки, слід сказати правду, але без зайвих подробиць.

  Дітям можна пояснити, що прокладки — це підгузки для дорослих жінок. Вони потрібні мамам раз на місяць, щоб вбирати кров, яка означає, що мама здорова і ще здатна народжувати дітей. Краще дати правдиву інформацію, інакше дитина все одно знайде відповідь в інших місцях, і невідомо яку інформацію він отримає.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Здоров'я. Додайте в закладки постійне посилання.