Для чого потрібен IPad?

Компанія Apple як в черговий раз радує нас своїм новим пристроєм! IPad є чимось середнім між смартфоном і ноутбуком. Це інтернет-планшет, який запустився в продаж у квітні 2010 року. У Росії офіційно продавати його почали пізніше — в листопаді 2010 року.

Для чого потрібен IPad

Це питання звучить, напевно, несерйозно і нерозумно для багатьох аналітиків, адже вони вважають, що з часом ipad здатний витіснити з ринку персональний комп’ютер. IPad принципово не сильно відрізняється від ПК, він набагато простіше і зрозуміліше звичних нам комп’ютерів.

Але для нас питання звучить актуально. Спробуй в наш час встигнути за новими технологіями, які розвиваються такими стрімкими темпами! Отже, ipad створений для зручності користувача, зараз вважається, що цей пристрій не покликане замінити собою нетбук або комп’ютер, ipad як доповнення до них.

Чи потрібен ipad для інтернет-серфінгу

Повзати по інтернету, лежачи на дивані, перебуваючи поза домом можна і з ноутбуком (нетбуком), але це не так зручно на відміну від айпада. Працюючи на ipad, все швидко, нічого не гальмує, дуже красиво. Так, флеш-сайти не працюють, але ми на них і заходимо-то не часто. Зате як приємно усвідомлювати про відсутність вірусів на ipad.

Навіщо потрібен саме ipad для читання журналів і книг

Тут ipad точно не зрівняється з ПК або нетбуком! Приміром, захоплюється користувач читанням журналів, які можна взяти на торрентах. Але перш ніж почати читати на компі, потрібно шукати папку, де вони лежать. А потім ще згадувати доводиться, а чим ти зупинився в минулий раз. Якщо це ПК, необхідно сидіти в кріслі, а якщо це нетбук — читання заважає клавіатура. Звичайно, для когось це не складно, але якщо є краще і зручніше, чому б цим не скористатися … За допомогою програми GoodReader на ipad користувач побачить, де він закінчив читати в минулий раз в кожному з журналів. Та й яскравий, чіткий екран створений для одного задоволення в процесі читання. А якщо буде потрібно, то двухпальцевим жестом ви збільшите сторінку. Зверніть увагу на додаток iBoook для IPad.

Отже, навіщо потрібен ipad:

 • для читання свіжих новин в інтернеті,
 • для перевірки пошти,
 • для того, щоб розмістити невеликий пост, відповісти на коментарі в блозі,
 • для ігор,
 • для читання.
 • IPad — той же ноутбук, але без клавіатури, тому для набору текстів він не підійде. Чи потрібен ipad, повинен вирішити індивідуально кожен сам для себе. Які функції комп’ютера найчастіше ви використовуєте, чи зручно вам буде з ipad. Багато необхідні функції користувач може знайти і в iphone, і за розмірами останній компактніше, так чи варто купувати ipad?

  Чи потрібен ipad 2

  Які зміни несе в собі тонкий витончений планшет IPad 2? Сталося оновлення процесора, він справляється із завданнями в 2 рази швидше. Якість екрану ipad 2 залишилося таким же вражаючим, не піддається ніякій критиці. На IPad 2 можна грати в сучасні тривимірні ігри нового покоління. IPad 2 вже вийшов за рамки потужності нетбука. А також компанія Apple врахувала всі нарікання і створила плед-чохол Smart Cover, у якого є магнітні кріплення. Тобто якщо на надягання чохла на IPad потрібна хвилина-дві, і це було незручно, то тепер необхідний час для IPad 2 — 1 секунда! Корпус з боків IPad 2 зігнутий, тобто тримати його в руках стало зручніше.

  Дуже зручно використовувати Ipad 2 в дорозі. Обсяги оперативної та внутрішньої пам’яті дозволять одночасно дивитися фільми, фотографії в максимальній якості на приголомшливому екрані, переглядати пошту, серфити по веб-сайтам. Також ipad 2 важить менше кілограма, хоча і перший важив зовсім небагато.

  Багато хто вважає, що якщо у людини вже є IPad, то йому можна і обійтися без другої версії, не змінювати свій планшет. Позитивні зміни в додавань камер, але вони не вражають, в ще більш тонкому корпусі, що приємно оку, але з поліпшенням якості процесора не посперечаєшся. Тобто якщо людина тільки підбирає собі планшет в перший раз, то краще відразу шукати IPad 2 і орієнтуватися на нього.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Техніка. Додайте в закладки постійне посилання.