Для чого потрібен інтернет?

Поговоримо трохи про таке явище, як всесвітня мережа. Як і у будь-якого явища в нашому світі у інтернету є дві сторони — одна хороша, інша погана. Давайте поміркуємо над ними і їхніми значеннями разом. Отже:

Для чого потрібен інтернет?

Ну якщо коротко відповісти на це питання, то відповідь буде приблизно таким: «Інтернет потрібен для передачі і прийому інформації». Його можна представити як одне велике віртуальне поле інформації, яка чудово структуровано і оснащено системою пошуку. Без системи пошуку інтернет не був би настільки популярний.

Насправді ж, відповідь на таке питання скоро перейде в стадію максимально узагальненої парадигми. «Для чого потрібне життя?» і «Для чого потрібен інтернет?» — Це питання, які незабаром будуть знаходиться на одному рівні значущості. І все ж хочеться якось перейти ближче до справи, але не виходить.

Як відповісти на це питання коректно? Скільки людей, стільки й думок. Кожному потрібен інтернет по своєму. Стаття завдовжки в три тисячі символів недостатня, щоб навіть скорочено пробігтися по всіх цілях використання інтернету в наш час.

Давайте звернемося до основних пунктів, які як нам мислиться мають першорядне значення. Для чого потрібен інтернет:

 • Бізнес. Інтернет — це найсучасніша майданчик для торгівлі. Інтернет — це величезний ринок, який не вимагає фізичного простору і доступ до нього лежить через ваш домашній комп’ютер. Важко уявити обсяги продажів і покупок, які відбуваються в інтернеті кожен день. Число угод величезне. Крім того, реклама, яка розміщується в інтернеті коштує набагато дешевше реальної реклами на фізичному носії, а її ефективність, навпаки, перевершує ефективність будь-якого рекламного щита на жвавому автобані. Інтернет і бізнес йдуть рука об руку ще з самого зародження світової павутини.
 • Спілкування. Інтернет використовується, як ми вже згадували вище, для передачі і отримання інформації. Причому, нам мислиться, що ця сфера — основа, ідея інтернету. Будь-який бізнес, на початковому етапі — це передачі і прийом інформації. На цьому принципі і побудований інтернет. Творець сайту прагне розповісти або про себе, чи про свій товар, або про свої думки, або про свій сайт. І в світовому віртуальному просторі обов’язково знайдеться та людина, якій буде це цікаво. При обсягах користувачів, який переживає нинішній інтернет, це неминуче. Ось, для чого потрібен інтернет. Краще рішення, яке ви можете придумати для якнайшвидшого поширення інформації — це інтернет. У ньому немає ніякої цензури. В інтернеті можна знайти все.
 • Мабуть, ці два пункти відображають саме загальне зміст мети інтернету на сьогоднішній момент. Як ми вже говорили, інтернет володіє двома сторонами, а саме хорошою і поганою. Хороша сторона — величезна кількість корисної інформації, яка знаходиться у відкритому доступі і вільна для використання. Погана сторона — це все той зміст, який вказує на вади сучасного людського суспільства. Тероризм, націоналізм, пропаганда споживацького способу життя, втрата особистих даних та багато багато іншого.

  На жаль, в інтернеті погана сторона представлена більш яскраво, ну а світла творить сторона блякне. Все залежить від самих користувачів інтернету. Ми самі наповнюємо наше життя і визначаємо її якість. Ми самі наповнюємо інтернет і визначаємо його провідну сторону.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Інтернет. Додайте в закладки постійне посилання.