Дієта: як зберегти мотивацію до кінця

загрузка...

Мотивація — забавна штука. Почнемо з того, що, насилу діставшись до середини дієти, ви в один прекрасний день вирішуєте все кинути і повернутися до звичного для вас режиму харчування. А адже вам вже вдалося досягти непоганих результатів. І тут раптово ви втратили мотивацію і бажання докладати які-небудь зусилля для схуднення.

Незабаром після цього ви неодмінно помітите, що брюки вам малі, при підйомі по сходах з’являється задишка, і вам чомусь захочеться повернутися до перерваної дієти … Але добрі наміри поступово випаровуються, і ви просто не знаєте, яку придумати мотивацію.

Дивно, як мотивація перетворює наше життя: ми відчуваємо прилив енергії, ентузіазму, зосередженість і упевненість в собі. Одним словом, бачимо мету і йдемо до неї, упевнено долаючи перешкоди.

Але варто втратити мотивацію — і ситуація радикально змінюватися. Нами опановує лінь і апатія. Ви постійно повторюєте, що хочете змін, але ніяк не можете себе змусити зробити хоча б крок до своєї мрії. Адже прихопити пакетик чіпсів набагато легше, ніж почати планувати, рахувати калорії, займатися спортом і готувати здорову їжу! Так як же повернутися до того чудесному станом наснаги, коли мотивація, як факел, освітлює вашу дорогу до заповітної мети?

Тільки не зупиняйтеся!

Перш за все, зрозумійте, що мотивація непостійна. Не думайте, що якщо «вона у вас вже є», ви її ніколи не втратите. Як би не так! Це дуже поширена помилка, якому піддані багато жінок. Тому так важливо навчитися будувати власну мотивацію по цеглинці, від самого фундаменту. Замість того щоб чекати зовнішнього імпульсу, спробуйте знайти мотивацію в собі. Знайдіть способи направити енергію в потрібне русло. Розглядайте мотивацію як щасливу можливість, а не як щось прикре, страшне або неприємне, і підкріплюйте її відповідними ресурсами.

Ось кілька рекомендацій, як повернути мотивацію і повернутися до перерваної дієти:

 • Знайдіть причину
 • Складіть список як мінімум з десяти причин, чому ви хочете схуднути або підтримувати вагу. Якщо ви вже складали такий список, складіть новий і порівняєте його з попереднім. Як тільки відчуєте, що втрачаєте мотивацію, перечитайте складений список і використовуйте його як стимул для подальших зусиль.

 • Поставтеся до задачі серйозно
 • Не варто відкладати пошук мотивації на завтра — завтра, як відомо, ніколи не настає. Неважливо, чи збираєтеся ви сісти на нову дієту або повернутися до занять фітнесом, ви повинні серйозно ставитися до поставленого завдання, і методично йти до мети, день за днем, крок за кроком, і результати неодмінно з’являться! Тому рекомендуємо скласти продуманий план, віднестися до цієї справи так само серйозно, як до роботи, — і слідувати цьому плану.

 • Не потурайте своїм слабостям
 • Як правило, ми найбільше потребуємо струсу, коли менше всього хочемо сідати на дієту або починати заняття фітнесом. Так що не йдіть на поводу у ліні, не потурайте своїм слабостям і будьте хазяйкою свого тіла! Всіма засобами прагніть дотримуватися вибраного курсу — навіть якщо вам дуже цього не хочеться.

  Закінчилася пора відпусток і канікул. Пора взятися за роботу, в тому числі за роботу над собою. Так що постарайтеся, зосередьтесь і направте всі сили на досягнення поставленої мети — не сумнівайтеся, ваші зусилля увінчаються успіхом.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Здоров'я. Додайте в закладки постійне посилання.