Дієта і фітнес: головне — скласти план

У всіх нас різні розміри, і кожне тіло унікально. Експерти виділили чотири основних типи фігури, і кожна жінка відноситься до одного з них. Тип фігури багато в чому визначається структурою кісток, генетикою, віком, і, хоча спосіб життя дуже сильно впливає на розміри тіла, змінити свій тип фігури вкрай важко. Однак, визначивши свій тип фігури, ви можете працювати над нею, щоб покращити загальний стан здоров’я і зовнішній вигляд. Як же харчуватися і які робити вправи при тому чи іншому типі фігури?

Тип фігури «яблуко»

 • Що являє собою фігура «яблуко»
 • Жінки з цим типом фігури мають зайву вагу в області живота і не мають достатньо вираженою лінії талії. Жир відкладається прямо в області живота, в результаті чого збоку фігура виглядає круглої.

 • Як це впливає на здоров’я
 • На жаль, жінки з фігурою «яблуко» більше схильні до ризику розвитку багатьох захворювань, ніж жінки з іншими типами фігури. Згідно з дослідженнями, ті, хто носить зайву вагу в середній частині тіла, більше схильні до ризику розвитку діабету, серцевих захворювань, раку грудей, депресії і безпліддя.

 • Дієта і вправи для фігури «яблуко»
 • Будь-яка людина із зайвою вагою поліпшить стан свого здоров’я за допомогою дієти і вправ. Однак жінкам, чия фігура відноситься до типу «яблуко», особливо важливо намагатися добитися здорового ваги і підтримувати його. Щоб зменшити кількість жиру в області талії, потрібно як мінімум 30 хвилин на день приділяти кардіовправ (таким як біг, плавання, їзда на велосипеді і аеробіка). Це допоможе скинути зайву вагу і поліпшити здоров’я серця.

  Важливо також змінити свій раціон, скоротивши кількість споживаних калорій (дотримуючись норми приблизно 1500 калорій в день), вибираючи продукти з низьким гіпоглікемічних індексом і скоротивши кількість насичених жирів, наскільки це можливо. Оскільки дослідження також припускають, що стрес може призводити до надлишку жирових відкладень в області талії, жінки з фігурою «яблуко», можливо, знайдуть корисним як доповнення до кардіотренування займатися розслаблюючими видами вправ, такими як йога або тай-чи.

  Тип фігури «прямокутник»

 • Що являє собою фігура «прямокутник»
 • «Прямокутник» — це тип фігури, при якому жир розподіляється рівномірно, і обсяги грудей, стегон і талії порівняно однакові, що надає фігурі прямокутну форму. Жінки з цим типом фігури не позбавлені проблем з вагою (можна мати фігуру-«прямокутник» і в той же час страждати від зайвої ваги), проте в цю категорію потрапляють багато стрункі жінки.

 • Як це впливає на здоров’я
 • Жінки з фігурою-«прямокутником» зазвичай мають вищий рівень обміну речовин, ніж володарки інших типів фігури. Це означає, що вони швидше можуть схуднути за допомогою дієти і вправ. Однак, без правильної дієти і фітнес-плану жінки з «прямокутним» типом фігури зазвичай схильні набирати вагу в області живота, що призводить до тих же проблем зі здоров’ям, що і у жінок з фігурою «яблуко».

 • Дієта і вправи для фігури «прямокутник»
 • На щастя для жінок, чия фігура відноситься до типу «прямокутник», вони набирають і втрачають вагу досить рівномірно. Однак це може засмучувати тих жінок, які хотіли б мати більш виражені форми. Як і для всіх типів фігури, регулярні кардіотренування дуже важливі для того, щоб скинути вагу і підтримувати здоров’я в нормі. Однак жінки з фігурою прямокутного типу, можливо, захочуть також включити в свою програму силові вправи, щоб привести фігуру в тонус. Нарощуючи м’язову масу в області грудей і сідниць, а також зміцнюючи м’язи живота, володарки фігури типу «прямокутник» можуть надати фігурі виразність і знайти більш жіночні форми.

  Багато жінок з прямокутним типом фігури від природи худі, тим не менше, для них важливо дотримуватися здорової дієти. Хоча деякі стрункі люди вважають, що вони можуть їсти все, що завгодно, неправильна дієта може призвести до поганого здоров’ю, а також знизити рівень енергії, незалежно від ваги. Постарайтеся дотримуватися збалансованої дієти, в якій переважатиме поживна їжа замість порожніх калорій.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Краса й особиста гігієна. Додайте в закладки постійне посилання.