Дієта для талії: орієнтуючись на пісочний годинник

загрузка...

Багато жінок мріють мати тонку талію, але не уявляють, як це зробити. Дієт для талії існує безліч, ось тільки одна дієта навряд чи допоможе істотно змінити розміри талії. Необхідні ще спеціальні фізичні вправи для зміцнення м’язів в цій області.

Вплив обсягу талії на здоров’я

Як виявилося, об’єм талії впливає не тільки на зовнішній вигляд, але і на здоров’я. Було доведено, що найнебезпечнішим видом ожиріння є абдомінальний або центральний вид ожиріння, при якому жир відкладається в ділянці живота. Ознакою абдомінального ожиріння є стан, при якому об’єм талії дорівнює або більше обсягу стегон.

Такий вид ожиріння частіше формується у чоловіків, але буває він і в жінок, які мають статура по типи «яблука» з відкладенням жиру у верхній половині тулуба. Центральне ожиріння частіше ускладнюється підвищеним артеріальним тиском, інфаркт міокарда, інсульт та цукровий діабет, так що жінки абсолютно правильно роблять, намагаючись «зберегти талію».

Чим потрібно харчуватися, щоб зменшити розмір талії

Підійде поєднання екстремальних монодієти із звичайним раціональним харчуванням. Монодієти можуть застосовуватися у вигляді розвантажувальних днів — один — три дні поспіль щотижня або щомісяця залежно від їх тривалості. Але найзручніше для розвантаження виділити один день на тиждень, під час якого застосовувати різні монодієти.

Наприклад, протягом розвантажувального дня можна за вибором:

 • випивати півтора літри кефіру;
 • з’їдати кілограм несолодких яблук;
 • з’їдати склянку завареною напередодні ввечері окропом гречки без солі;
 • з’їдати кілограм якихось овочів, наприклад, огірків і помідорів без солі і будь-яких добавок;
 • випивати літр томатного соку.
 • При цьому необмежено можна пити воду, трав’яний чай, несолодкий компот. Якщо розвантажувальні дні будуть застосовуватися раз на місяць, то їх можна проводити протягом двох — трьох днів. Такі дієти можуть бути самими різними. Завдання їх — вивести з організму якомога більше рідини, а разом з нею — токсичних продуктів обміну речовин. Після такого розвантаження обмін речовин прискорюється і це сприяє схудненню, в тому числі і в області талії.

  Дуже важливо після розвантажувальних днів не наїдатися досхочу, а приймати тільки ті продукти, які принесуть користь. І ось тут вже на допомогу прийде раціональне харчування. Голоду при раціональному харчуванні бути не повинно. Його потрібно пригнічувати прийомом їжі. Адже чим більше зайнятий роботою наш шлунково-кишковий тракт, тим більше енергії йде на цю роботу, а значить, витрачаються і запаси жиру. Харчування, таким чином, має бути частим і дробовим (невеликими порціями).

  Є в необмеженій кількості можна будь-які овочі, приготовані на пару, зварені або тушковані. Виняток не становить навіть картоплю, якщо є його в мундирі і без масла. До речі, він містить велику кількість калію, який зміцнює м’язи, а це багато значить при зайвій вазі, адже для його скидання потрібно ще і фізична активність. Фрукти і ягоди також корисні, але краще вибирати не дуже солодкі сорти.

  Дуже корисні каші різних сортів (крім манної), їх потрібно чергувати. Білий хліб потрібно замінити хлібом грубого помелу.

  М’ясо, рибу і молочні продукти краще вживати нежирних сортів і також тільки у відварному або тушкованому вигляді. Смажені продукти вживати не можна. Як джерело білка дуже корисні морепродукти, які не містять шкідливого жиру.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Здоров'я. Додайте в закладки постійне посилання.