Дієта Борменталя

Подивившись на людей, що довірилися «Борменталю», мимоволі починаєш вірити в ефективність дієти. Вони дійсно худнуть! Швидко і без заборон! Звичайно, деякі з них, судячи з досвіду, повертаються до колишньої ваги, але в кожному правилі є винятки. Для одних підходить один метод схуднення, для інших — зовсім інший.

Дієта Борменталя: за рахунок чого худнуть люди?

Чому цей спосіб називають «схуднення без заборон»? Зважившись скористатися програмою Борметаля, Вам тут же скажуть, що даний метод не можна назвати дієтою. Яка ж це дієта, де вам нічого не забороняють? Ми будемо просто умовно називати його так.

Суть дієти доктора Борменталя полягає в попередній потужної психологічної підготовки клієнта і підрахунку калорій, що поступають в організм людини. Причому норма калорій для кожного клієнта буде підрахована в індивідуальному порядку. Вона буде залежати навіть від того, який ідеальний вагу бачить для себе людина. Психологічна підготовка вкрай важлива, вона є обов’язковою частиною заходів, так як «не харчові» причини зайвої ваги часто мають місце бути у безлічі людей в нашому світі. Хтось «заїдає» свої переживання, хтось перекушує від нудьги, та хіба мало що може бути.

Що стосується обмежень, то дієту доктора Борменталя не можна застосовувати людям, які не досягли повноліття зважаючи психологічних і фізичних особливостей підліткового і юнацького віку. Також обмеження накладаються на тих, хто страждає на онкологічні захворювання, цукровий діабет, хто переніс у минулому інфаркт або інсульт. Крім того, роботи не ведуться з особами, які мають клінічні психічні розлади.

Безкоштовна дієта Борменталя: чи є така?

Даний метод схуднення апріорі не може бути безкоштовним! Як ви вже зрозуміли, це цілий ряд психологічних та інших заходів, які здійснюються під керівництвом фахівців різних напрямків. Хто працює безкоштовно? Але витрачені кошти будуть виправдані, адже мета дієти Борменталя — це зниження ваги людини до бажаного, зменшення розміру шлунка, зниження апетиту, вироблення цієї звички є мала кількість їжі, не відчуваючи при цьому дискомфорту.

Але є один варіант отримати дані про дієту доктора Борменталя безкоштовно — завантажити книгу. Звичайно, курс лікування в центрі Вам це не замінить, але судячи з відгуків користувачів цей метод також діє, головне не повернути кілограми назад. Ви можете дієту Борменталя скачати безкоштовно, наприклад, тут (letitbit.net).

Етапи дієти Борменталя в центрі

 • Бесіда. Тестування на виявлення причин появи зайвої ваги. Кваліфіковані фахівці виробляють з клієнтами навички правильного харчування, в їх свідомості формується стереотип стрункого людини. Зароджується психологічна установка на зміну режимів організму: тепер організм буде поліпшувати обмінні процеси, а не збирати жири.
 • Клієнтів навчають розрізняти принципову різницю між відчуттями голоду і апетиту. Необхідно навчитися знаходити і відчувати грань між ними. Позбавлення від шкідливої залежності «поїсти хоч що-небудь». Також проводяться роботи по дихальної техніки, що сприяє схудненню.
 • Закріплення пройденого, перебудова на новий режим харчування. Початок нового життя знаменується щирим розумінням того, що у нас є безліч інших задоволень крім споживання їжі.
 • Останній етап досить відповідальний, в його процесі необхідно навчити людину худнути далі самостійно. Залежність від переїдання пропадає, почуття провини за з’їдене немає.
 • Проходить місяць. Клієнт приходить знову в клініку і підводить підсумки, демонструє результати. Як показує практика, досить приємний момент лікування. Тут фахівці дають останні поради.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Здоров'я. Додайте в закладки постійне посилання.