Дієта без шкоди для здоров’я

До процесу схуднення слід підходити грамотно. Дуже засмучує, коли дівчата, прагнучи схуднути, бездумно сідають на дієти або взагалі починають голодувати.

Якщо ви шукайте дієту без шкоди для здоров’я, відкриємо вам один секрет … Ефективно схуднути і ніколи не набирати зайвих кілограмів дозволить зміна способу життя. Ми розповімо вам про чіткі правила, які ви повинні будете сприймати, як дієту. Причому, дієту потрібно дотримуватися все життя. Якщо ваша мета: схуднення без шкоди для здоров’я, не упускайте можливість здійснити свою мрію!

Дієта без шкоди для здоров’я:

 • Вода. Основа нашої дієти! Отже, в день кожен організм повинен одержувати 2,5 л рідини, частина з якої міститься в їжі. Золоте правило — обов’язково пийте 1 л чистої води в день (не чай, не кави, не соки, а саме проста вода). Інакше організм просто не зможе виводити отрути і токсини, робота обміну речовин стане повільною, от звідси і беруться ненависні зайві кілограми. Рекомендуємо вам пити воду, коли відчуваєте голод між прийомами їжі. Тому як іноді ми можемо почуття спраги приймати за голод, так уже влаштований наш організм.
 • Ніколи не голодуйте! Як тільки організм зрозуміє, що ви його обділяєте, він почне відкладати запаси на чорний день. Краще пийте воду, перекушуйте яблуками, апельсинами, наприклад.
 • Як можна більше клітковини! Не плутайте, це не означає, що тепер вам потрібно їсти тільки овочі і фрукти. Просто включайте в свій щоденний раціон набагато більше таких продуктів. Своєчасне очищення кишечника гарантовано!
 • Білок. Не допускайте його дефіциту, інакше недолік буде компенсуватися з м’язової тканини, а м’язи стануть перероджуватися в жир.
 • Більше рухайтеся! Намагайтеся все перетворювати на рух — ходьба до роботи, ранкова зарядка, годинна прогулянка на ніч. Уявіть офісних працівників, які після сидячої роботи приходять втомлені додому і знову плюхаються на диван.
 • Ніколи не пропускайте сніданок!
 • Їжте невеликими порціями частіше.
 • Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Здоров'я. Додайте в закладки постійне посилання.