Дивні історії помсти

Історія жінки, яка, дізнавшись про те, що у її чоловіка є цілих три коханки, приклеїла його геніталії до його ж нозі суперклеєм — далеко не сама химерна історія помсти. Серед ошуканих дружин є й більш витончені дами.

Спалення чотирьохсот мобільних телефонів

Одна подружня пара з Китаю володіла успішним магазином мобільних телефонів. Але так сталося, що чоловік захотів розлучитися з дружиною. Розлучення так розлучення. Але вже після того, як шлюб був розірваний, а майно поділено, колишня дружина підпалила магазин чоловіка. Згоріло чотиреста новеньких мобільників.

Пастка під напругою 110V для коханої дружини

Чоловік з Арканзасу перегородив вхід в спальню металевою сіткою під напругою — такий зазвичай огороджують загони для худоби. Ймовірно, йому дуже не вистачало особистого простору. Після розлучення його повинно залишитися більше, ніж достатньо.

Собачі екскременти чоловікові на обід

Розлютившись на чоловіка за проступок, подробиці про який не повідомляються, мешканка Шотландії по імені Джилл Мартін приготувала для нього каррі з додаванням деякої кількості собачих екскрементів. Присутні на суді почули, що Джилл, після того як подала чоловікові страву і подивилася, як він почав його їсти, вибухнула реготом. Судячи з того, що чоловік після цього подав на дружину до суду, він все-таки залишився живий.

Підпал геніталій чоловіка

За повідомленням московської поліції, жінка підпалила пеніс чоловіка, коли її оголений чоловік, стоячи перед телевізором, пив горілку. Її вчинок став завершенням трьох років не дуже щасливого спільного життя. Поки не можна точно сказати, чи зможе дітородний орган потерпілого функціонувати, як раніше.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Психологія. Додайте в закладки постійне посилання.