Дитячі меблі — зроблено з любов’ю

Для дітей ми завжди вибираємо найкраще. Будь це одяг або ліки, медичне обслуговування або ранні розвиваючі заняття, люблячі батьки намагаються дати своєму малюку все саме першокласне, що тільки зможуть знайти. І дитячі меблі не повинна стати винятком.

Перший меблевий гарнітур малюка, як правило, включає в себе: дитяче ліжечко, пеленальний столик, шафа для одягу, дитячий столик, дитячий стільчик.

Оптимально, якщо матеріал з якого виготовлені меблі маленького чоловічка — натуральне дерево. Дуже важливо, щоб вся частини і деталі обстановки крихти були виконані з нетоксичних і безпечних матеріалів, а меблевий комплект в цілому був відповідним чином сертифікований.

Всі кути в дитячих меблів повинні бути закруглені, а конструкція та дизайн розроблені з урахуванням всіх потреб мами і її малюка. Наприклад, дитяче ліжечко, в якій піднімається дно, допоможе мамі зберегти здоров’я хребта, позбавивши себе від значної кількості нахилів.

В принципі, вся ергономіка дитячих меблів повинна враховувати специфіку потенційних споживачів.

При правильному виборі меблів для карапузів повинні враховуватися багато параметрів:

Матеріал виготовлення натуральне дерево з елементами нетоксичного пластику. Матрац обов’язково повинен бути жорстким, наприклад, матрац з наповнювачем з кокосового волокна або латексний. Ці два види матраців забезпечать крихітному хребту оптимальне положення під час сну, адже спить малюк у перші роки дуже багато.

Дитячі столик і стільчик обов’язково повинні бути стійкими, ні в якому разі не хитатися. Спинка стільчик злегка вигнута і відхилена назад під певним кутом.

Важливим параметром є відповідність меблів ростовим параметрам дитини. Наприклад: для карапуза двох років столик повинен мати висоту 42 — 44 см, а стільчик відповідно 22 — 24, для чотирирічки вже підійде стіл 48 см, стільчик ж буде висотою — 28 см. Звичайно необхідно враховувати індивідуальні особливості кожного конкретного карапуза. Адже дитина і в п’ять років може мати середній зріст трилітки, а дворічний вгодований малюк може легко відповідати нормі зростання для трьох років.

Вся лінійка висот дитячих меблів має жорсткі стандарти і розроблена з урахуванням ергономіки дитячого організму.

В системі шаф для дитячої кімнати обов’язково повинні бути передбачені місткості для зберігання іграшок, їх іноді буває дуже багато.

Так само для дитини необхідно грамотно обладнати полиці для одягу. Раннє привчання до порядку в області гардероба гарантує дбайливе ставлення до одягу в майбутньому і відсутність гірок з дитячим одягом на підлозі в сьогоденні.

Дуже добре виховує прагнення дотримуватися порядку правильна класифікація іграшок з якого або ознакою. Для цього підійдуть невеликі дитячі стелажі з безліччю шухлядок і кошиків. Розбираючи всякі дрібниці по поличках малюк вчиться підтримувати своє робоче місце (а робота карапузів це їх гри) у чистоті і порядку.

Для дитини старшого важливо грамотно обладнати місце для занять. Письмовий і комп’ютерний стіл можна поєднати в одному, розробивши певну концепцію дизайну. Переважно купувати або замовляти індивідуальний стіл для шкільних занять з натурального дерева. Стіл обов’язково повинен бути ергономічним і зручним дитині. А також відповідати за ростовим показникам.

Освітлення має бути зліва для правші, і навпаки відповідно.

З усього різноманіття стільців і крісел переважно зупинити свій вибір на дитячому що крутиться кріслі від відомого виробника. Хребет дитини ще не сформувався, а навантаження, які він випробовує при тривалому сидінні приводять до ранніх порушень постави, таким як, сколіоз, крилоподібні лопатки, і ін І навіть до зниження віку близького знайомства з остеохондрозом.

Телевізора в дитячій кімнаті не повинно бути ні в якому разі. Перегляд телевізійних передач переважно замінювати на розвиваючі або рольові ігри, логічні завдання, ліплення з солоного тіста або пластиліну, читання хороших книг і веселі обнімалкі з улюбленими батьками.

Вибираючи якісну солідну дитячі меблі, ми закладаємо основи міцного здоров’я з раннього дитинства.

Олена Сібілева

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Вагітність і діти. Додайте в закладки постійне посилання.